Futbolcular 'Dinler Bahçesi'nde Namaz Kıldı - Son Dakika

Futbolcular 'Dinler Bahçesi'nde Namaz Kıldı

10.01.2014 15:36

Antalya Belek'te kamp yapan futbolcu ve teknik adamlar Dinler Bahçesi'nde Cuma namazında buluştu.

1
Antalya'da kamp yapan Fenerbahçe, Bursaspor, Eskişehirspor, Kayserispor, Çaykur Rizespor, Kardemir Karabükspor'un yanı sıra diğer Anadolu kulüplerinden bazı futbolcular, Cuma namazını kılmak için Belek'teki cami, kilise ve sinagogun bir arada bulunduğu "Dinler Bahçesi"ne geldi.
2
Yoğun katılım sebebiyle yer bulmakta zorlanan bazı futbolcular ve vatandaşlar, kilise ve sinagog zeminine serilen halıların üzerinde namazlarını kıldılar.
3
Namaz sonrası futbolculara yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, onlarla fotoğraf çektirdi. Özellikle Fenerbahçeli futbolcular, yoğun ilgi nedeniyle zor anlar yaşadı.
4
Öte yandan Bursaspor kalecisi Sebastien Frey de takım arkadaşlarıyla geldiği "Dinler Bahçesi"nde arkadaşlarının namaz kılmasını izledi.
5
Havanın güzel olmasıyla beraber Hoşgörü Bahçesi'nde yoğunluk yaşandı. Cuma namazı çıkışı camiye gelen vatandaşlar Fenerbahçeli oyuncularla fotoğraf çekildi. Bazı vatandaşlar ise Fenerbahçeli oyunculara forma imzalattı.Öte yandan namaz çıkışında Galatasaray formalı bir taraftarın Fenerbahçeli oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Son Dakika Futbolcular 'Dinler Bahçesi'nde Namaz Kıldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500
Advertisement