Yeni Sezonun Bomba Dizileri - Son Dakika

Yeni Sezonun Bomba Dizileri

20.06.2012 13:39

1
Bu yıl ekranları komedi dizileri ele geçirecek! Peki nasıl diziler yer alacak? İşte onların listesi...
2
Düşman Kardeşler (SHOW TV): Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Murat Eken, Hande Subaşı, Burcu Biricik, Oya Aydoğan ile Tarık Papuççuoğlu'nun yer aldığı ‘Düşman Kardeşler'i Baykut Badem ve Filiz Ekinci kaleme alıyor. Dizinin ilk bölümü 4 Temmuz Çarşamba günü yayımlanıyor.
3
Ustura Kemal (SHOW TV): Haldun Sevel'in eserinden uyarlanan dizide İstanbul Üsküdar'da büyümüş, kendi halinde bir kabadayı olan Ustura Kemal'in yaşadıkları anlatılıyor. Oktay Kaynarca'ya dizide Emre Kınay ve Naz Elmas eşlik ediyor. Dizi ramazanda 4 bölüm olarak ekrana gelip kısa bir mola verecek...
4
Çıplak Gerçek (STAR TV): Star Yapım'ın ilk projesi olan dizinin en dikkat çekici özelliği her bölümün 45 dakika olması. Yönetmenliğini Ümit Ünal'ın üstlendiği dizide Yetkin Dikinciler, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, İdil Fırat, Cem Bender ve Erdem Akakçe'yi izleyeceğiz. ‘Çıplak Gerçek' sadece 16 bölüm sürecek.
5
Kötü Yol (KANAL D): Orhan Kemal'in Aynı adlı romanından esinlenilerek televizyona uyarlanan ‘Kötü Yol', 1960'lı yılların İstanbul'unda, Yeşilçam'da geçiyor. Nisan Akman'ın yönettiği, Zülküf Yücel'in kaleme aldığı dizinin başrolünü Cansel Elçin, İlker Aksum ve Şükran Ovalı paylaşıyor.
6
Sudan Bıkmış Balıklar (STAR TV): Çekimine Antalya'nın Kaş ilçesinde başlanan ‘Sudan Bıkmış Balıklar'da Burak Sağyaşar ve Ezgi Eyüpoğlu'nu izleyeceğiz. Dizinin yönetmenliğini Küçük Sırlar'dan tanıdığımız Cevriye Demir üstlenirken, senaryoyu ise Filiz Alpgezmen yazıyor. İlk bölümün yayın tarihi 9 Temmuz Pazartesi.
7
Balkanlar (ATV): Balkan savaşının anlatıldığı dizinin başrolünde ‘Adını Feriha Koydum' dizisinin Feriha'sı Hazal Kaya var. Çekimlerinin Makedonya'da yapılacağı ‘Balkanlar'da ayrıca Tuğçe Kazaz da yer alıyor. Yönetmenliğini Tarkan Karlıdağ'ın üstlendiği dizinin senaristi ise şu sıralar caz albümüyle konuşulan Kürşat Başar.
8
Küçük Hesaplar (STAR TV): Senaryo ekibini Deniz Alnıtemiz, Kaan Sezyum ve Nazlı Elif Durlu'nun oluşturduğu ‘Küçük Hesaplar', aynı apartmanda yaşayan üç erkek ile üç genç kızın hikâyesini eğlenceli bir dille ekrana getiriyor. Memduh'u canlandıran Mazhar Alanson'a dizide Seray Sever eşlik ediyor. İlk bölüm 22 Haziran Cuma günü 23.30'da.
9
Hayatımın Rolü (STAR TV): Yönetmenliğini Sadullah Celen'in yaptığı, senaryosunu Gamze Özer'in yazdığı dizide Haluk Bilginer ve Ebru Özkan, mutlu bir evlilikleri ve üç çocuklarının ardından boşanmaya karar veren bir çifte hayat veriyor.
10
Annem Uyurken (KANAL D): Başrolünde en son ‘Melekler Korusun'da izlediğimiz Hümeyra'nın oynadığı dizi, 10 sene önce kızının düğününde fenalaşıp komaya giren Gül Hanım, onun hiçbir şeyi umursamayan gamsız kocası Hasan, annesinin yokluğunda aileyi bir arada tutmaya çalışan Defne ve başına buyruk büyüyen üç çocuğun hikâyesini anlatıyor.
11
İbret-i Ailem (STAR TV): Müjdat Gezen, Zafer Algöz ve Şebnem Sönmez'i bir araya getiren dizide Kevgir ailesinin maceraları işleniyor. İlk bölüm yayını ise 27 Haziran Çarşamba günü saat 20.00'de.
12
Dedemin Dolabı (FOX TV): Serdar Özer, Ayçin Tuyun, Lemi Filozof ve Mehmet Usta'nın başrolleri paylaşıyor. Senaryosunu Kamuran Süner ve Nisan Hakan Özkan'ın yazdığı diziyi Cemile Kırmızı Karadaş yönetiyor. İlk bölümün gösterimi ise 30 Haziran Cumartesi günü saat 19.45'te.
13
İşler Güçler (STAR TV): 28 Haziran Perşembe günü saat 20.00'de başlayacak dizide, sırf para kazanmak için ‘Meslek Hikâyeleri' adlı belgeselin sunuculuğunu kabul eden üç arkadaşın hikâyesi işleniyor.

Son Dakika Yeni Sezonun Bomba Dizileri - Son Dakika


YORUMLAR
500
16:24
Advertisement