Alman Sağlık Bakanı Gröhe: Spor Birleştirir - Son Dakika

Alman Sağlık Bakanı Gröhe: Spor Birleştirir

08.09.2015 13:19
Alman Sağlık Bakanı Gröhe: Spor Birleştirir, System.String[]

Neusslu işadamı Yaşar Çalık tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “ Uluslararası Dostluk Buluşması ”coşkulu geçti.

Neusslu işadamı Yaşar Çalık tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “ Uluslararası Dostluk Buluşması ”coşkulu geçti. Erftall spor tesislerinde düzenlenen şenliğe çok sayıda Alman siyasetçi katılarak destek verdi.

Şenliği düzenleyen işadamı Yaşar Çalık, “Artık uyumu konuşmuyoruz birlikte yaşam için kendimiz katkıda bulunuyoruz. Bizler bu toplumun bir parçasıyız. Biz işadamları olarak birlikte yaşam için elimizden gelen desteği vermeliyiz.” dedi.

Federal Sağlık Bakanı Hermann Gröhe ise sağlıklı bir yaşam için sporun çok önemli olduğunu belirterek, “Sporun evrensel birleştirici gücü vardır. Farklı kültürleri farklı ırkları bir çatı altında toplar. Sponsorluk yaparak spora ve gençlere destek veren Türk girişimcileri tebrik ediyorum. Birlikte yaşam için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız.” dedi.

İki gün devam eden şenlikte düzenlenen futbol turnuvasına ise Türkiye’den Beşiktaş futbol takımının 13 yaş grubu katıldı.

Turnuvaya Federal Sağlık Bakanı Hermann Gröhe’nin yanı sıra KRV Eyalet Meclisi Milletvekili Arif Ünal Yeşiller, Neuss Valisi Hans Jürgen Petrauschke ve çok sayıda sporcu aileleriyle birlikte katıldı.

Alman Sağlık Bakanı Gröhe: Spor Birleştirir

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Alman Sağlık Bakanı Gröhe: Spor Birleştirir - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eski G.Saraylı Elmander, Örgryte'nin yardımcı antrenörü oldu Son Dakika! 2020 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Eşini aldatan adamın sözleri Twitter'da tepki çekti Başını taşla ezip öldürdüğü komşusunun cesedini metrelerce yükseklikten aşağıya attı Atletico Madrid, 728 gün sonra Şampiyonlar Ligi'nde 4 gol yedi "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı