Alman Sağlık Bakanı Gröhe: Spor Birleştirir - Son Dakika

Alman Sağlık Bakanı Gröhe: Spor Birleştirir

08.09.2015 13:19
Alman Sağlık Bakanı Gröhe: Spor Birleştirir, System.String[]

Neusslu işadamı Yaşar Çalık tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “ Uluslararası Dostluk Buluşması ”coşkulu geçti.

Neusslu işadamı Yaşar Çalık tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “ Uluslararası Dostluk Buluşması ”coşkulu geçti. Erftall spor tesislerinde düzenlenen şenliğe çok sayıda Alman siyasetçi katılarak destek verdi.

Şenliği düzenleyen işadamı Yaşar Çalık, “Artık uyumu konuşmuyoruz birlikte yaşam için kendimiz katkıda bulunuyoruz. Bizler bu toplumun bir parçasıyız. Biz işadamları olarak birlikte yaşam için elimizden gelen desteği vermeliyiz.” dedi.

Federal Sağlık Bakanı Hermann Gröhe ise sağlıklı bir yaşam için sporun çok önemli olduğunu belirterek, “Sporun evrensel birleştirici gücü vardır. Farklı kültürleri farklı ırkları bir çatı altında toplar. Sponsorluk yaparak spora ve gençlere destek veren Türk girişimcileri tebrik ediyorum. Birlikte yaşam için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız.” dedi.

İki gün devam eden şenlikte düzenlenen futbol turnuvasına ise Türkiye’den Beşiktaş futbol takımının 13 yaş grubu katıldı.

Turnuvaya Federal Sağlık Bakanı Hermann Gröhe’nin yanı sıra KRV Eyalet Meclisi Milletvekili Arif Ünal Yeşiller, Neuss Valisi Hans Jürgen Petrauschke ve çok sayıda sporcu aileleriyle birlikte katıldı.

Alman Sağlık Bakanı Gröhe: Spor Birleştirir

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Yerel Alman Sağlık Bakanı Gröhe: Spor Birleştirir - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Selin Ciğerci'nin arabasında açıklama yapan Melisa Emirbayer: Seren Serengil tarafından oyuna getirildim Alanyaspor, derbide Antalyaspor'u 2-0 mağlup etti ve liderliğini sürdürdü Kadirli Devlet Hastanesi'nde görev yapan 50 sağlık çalışanının korona testi pozitif çıktı Başakşehir teknik heyetinin mağlubiyet sözleri Beşiktaşlıları kızdırdı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan günlük vaka sayısına ilişkin çarpıcı sözler Hatayspor maçında hatalı gol yiyen Gökhan Akkan gözyaşlarını tutamadı Öfkelenen koca, hareket halindeki araçtan eşini attı! Talihsiz kadın feci şekilde can verdi 'Kim Milyoner Olmak İster' programına katılan yarışmacı ablasına yaptıklarıyla şaşırttı! Tuvalete kilitleyip, kelepçelemiş