Erbakan İçin Saray Bosna'dan Toprak Getirildi - Son Dakika

Erbakan İçin Saray Bosna'dan Toprak Getirildi

01.03.2011 11:50
Erbakan İçin Saray Bosna'dan Toprak Getirildi, System.String[]

İstanbul'da Bugün Defnedilecek Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan'ın Mezarı İçin Bosna Hersek'ten Kavanozla Toprak Getirildi.

İstanbul'da bugün defnedilecek Milli Görüş lideri Necmettin Erbakan'ın mezarı için Bosna Hersek'ten kavanozla toprak getirildi.

Cenazeye katılmak için şu ana kadar Atatürk Havalimanı üzerinden; Lübnan, Malezya, Kuveyt, Mısır, Bosna Hersek, Suriye, Suudi Arabistan, Nijerja ve Fas'tan heyetler geldi.

En kalabalık gelen grup ise 160 kişi ile Saray Bosna heyeti oldu. Bosnalılar beraberlerinde eski Cumhurbaşkanı Alia İzzetbegoviç'in mezarından aldıkları bir miktar toprağı da getirdi.

Misafirler tahsis edilen otobüslerle Fatih Camii'ne naklediliyor. - İSTANBUL

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Erbakan İçin Saray Bosna'dan Toprak Getirildi - Son Dakika


Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler