Has Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı Kongresi Yapıldı - Son Dakika

Has Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı Kongresi Yapıldı

01.01.2012 19:08
Has Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı Kongresi Yapıldı, System.String[]

HAS Parti Bursa Yıldırım İlçe Başkanlığı kongresinde, Cengiz Şimşek güven tazeledi.

HAS Parti Bursa Yıldırım İlçe Başkanlığı kongresinde, Cengiz Şimşek güven tazeledi.

Barış Manço Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen kongre, İlçe Başkanı Cengiz Şimşek'in açılış konuşmasıyla başladı. HAS Parti İl Başkanı Ali Molla Salih'in de bir selamlama konuşması yaptığı kongreye, Genel İdare Kurulu Üyesi Hilmi Tanış ta konuşmacı olarak katıldı.

Tanış, "Yılbaşını dualı, niyazlı karşılamalı ve yılın muhasebesini yapmalıyız." dedi. Uludere'de yaşanan olaylara da değinen Tanış, durumu 'facia' olarak niteledi. ABD ve İsrail'le yapılan istihbarat paylaşımının faydasız olduğunu söyleyen Tanış, hükümeti işbirlikçiliğe son vermeye davet ederek, "Terörün arkasında olan ABD ile terörü nasıl bitireceksiniz?" diye sordu.

Sözlerini, AK Parti'nin on yılını değerlendirerek sürdüren Tanış, "Ekonomi yönetimi kuramamış, işsizliği engelleyememis. Cari açık 75 milyar dolara yanaşmış ve risk büyümüştür. Zirai politikalar çökmüş, köyler boşalmıştır." şeklinde konuştu.

Konuşmasında terörle mücadeleyi de değerlendiren Hilmi Tanış, terör suçları için idamın geri gelmesini istedi. TV dizilerini de eleştiren Tanış "Ecdad haremden çıkmadı da bu topraklar Viyana'ya nasıl dayandı? Bu yozlaşmanın önüne geçilmeli." diyerek, RTÜK'ü göreve çağırdı. Kongrede, geçerli oyların tamamını alan Cengiz Şimşek ve yönetimi güven tazeledi.

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Has Parti Yıldırım İlçe Başkanlığı Kongresi Yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

Hayat kurtaracak buluş! Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Ukrayna ordusu, 5 Türk yapımı SİHA almayı planlıyor Prof. Dr. Bilal Eryılmaz koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Son Dakika: Türkiye'de 26 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 174 kişi vefat etti, 29 bin 132 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Reform görüşmelerinin ilki yarın TÜSİAD'la yapılacak Korona yasağını delen vatandaştan şaşırtan savunma: Adana'dan geldim, Adana'da yasak yok İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü