Başbakan Erdoğan Halay Çekti - Son Dakika

Başbakan Erdoğan Halay Çekti

24.08.2010 11:38

1
Başbakan Erdoğan, Van mitinginin ardından Seyit Fehim Arvasi Mahallesi'nde AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu'nun babası Niyazi Türkmenoğlu adına yaptırdığı Niyazi Türkmenoğlu Anadolu Lisesi'nin açılışını yaptı.
2
Başbakan Erdoğan, açılış kurdelesini kesmeden önce halk oyunları ekibiyle birlikte bir süre halay çekti.
3
Bu arada, görüntü almak isteyen bazı basın mensuplarına ise Başbakanlık korumaları müdahalede bulundu. Korumalarla gazeteciler arasındaki kısa süreli gerginlik, partililerin araya girmesiyle sonlandı.
4
Başbakan Erdoğan, halayın ardından okulun açılış kurdelesini kesip okulu gezdi. Erdoğan daha sonra Ferit Melen Havaalanı'na gitti. Başbakan Erdoğan, yol boyunca kendisini selamlayan çocuklara oyuncak dağıttı. Başbakan Erdoğan, daha sonra yine 'ANA' uçağı ile Ankara'ya döndü.
5
6
7
8

Son Dakika Başbakan Erdoğan Halay Çekti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden