Son Dakika Haberleri: Başbakan Erdoğan Halay Çekti

Başbakan Erdoğan Halay Çekti

10 yıl önce

1
Başbakan Erdoğan, Van mitinginin ardından Seyit Fehim Arvasi Mahallesi'nde AK Parti Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu'nun babası Niyazi Türkmenoğlu adına yaptırdığı Niyazi Türkmenoğlu Anadolu Lisesi'nin açılışını yaptı.
2
Başbakan Erdoğan, açılış kurdelesini kesmeden önce halk oyunları ekibiyle birlikte bir süre halay çekti.
3
Bu arada, görüntü almak isteyen bazı basın mensuplarına ise Başbakanlık korumaları müdahalede bulundu. Korumalarla gazeteciler arasındaki kısa süreli gerginlik, partililerin araya girmesiyle sonlandı.
4
Başbakan Erdoğan, halayın ardından okulun açılış kurdelesini kesip okulu gezdi. Erdoğan daha sonra Ferit Melen Havaalanı'na gitti. Başbakan Erdoğan, yol boyunca kendisini selamlayan çocuklara oyuncak dağıttı. Başbakan Erdoğan, daha sonra yine 'ANA' uçağı ile Ankara'ya döndü.
5
6
7
8Haber Yayın Tarihi: 24.08.2010 11:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu