Son Dakika Haberleri: Bella Hadid, Kırmızı Elbisesiyle Roma'yı Salladı!

Bella Hadid, Kırmızı Elbisesiyle Roma'yı Salladı!

2 ay önce

Dünyaca ünlü model Bella Hadid, İtalya'nın Roma kentinde düzenlenen Bulgari XX etkinliğinde kırmızı rüzgarı estirdi.

1
Şimdilerde şarkıcı The Weeeknd ile aşk yaşayan Bella Hadid, İtalya'nın Roma kentinde yapılan Bulgari XX etkinliğine katıldı.
2
Kırmızı elbisesiyle görenleri kendine hayran bırakan 22 yaşındaki ünlü model, etkinlik için derin dekolteli bir parça tercih etti.
3
Bella Hadid, etkinlik öncesi modacı Karl Lagerfedl'in ölüm haberiyle sarsıldığını, kendi sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmıştı. Acılı güzel, üzüntüsünü gizlemek konusunda oldukça başarılıydı.
4
Hadid, 85 yaşında hayata gözlerini yuman ünlü tasarımcıyla çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, ''Seni bir daha göremeyeceğimi düşününce ağlamamı durduramıyorum. Umarım daha iyi bir yerdesindir, seni çok seviyoruz.'' notunu düştü.
5
İşte, Bella Hadid'in Bulgari gecesinden kameralara yansıyanlar...
6
Liam Payne
Liam Payne
7
Amerikalı model Anna Cleveland
Amerikalı model Anna Cleveland
8
Oyuncu Emilia Schule
 Oyuncu Emilia Schule
9
Müzisyen Matteo Bocelli
Müzisyen Matteo Bocelli
10
11

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Game of Thrones'un Kızıl Güzeli, Sevgilisini Öpücüklere Boğdu! Babasının Ölüm Acısını Hafifletmek İçin, Günde 4 Saat Cinsel İçerikli Film İzlemeye Başladı Hamile Kadını Öldürtüp, Bebeğini Karnından Aldı! Avustralya'da Karaya Vuran Canlı Yürekleri Ağza Getirdi! Ata Demirer'in Bir de Kardeşini Görün! İkizi Gibi