Kadın dizisinin kötü kalp Şirin'i Seray Kaya'nın değişimi, görenleri şaşkına çeviriyor! - Son Dakika

Kadın dizisinin kötü kalp Şirin'i Seray Kaya'nın değişimi, görenleri şaşkına çeviriyor!

15.10.2019 09:10

Kadın dizisindeki Şirin karakteriyle, izleyiciyi öfkeden deliye döndüren başarılı oyuncu Seray Kaya, dünden bugüne uzanan değişimiyle ağızları açık bırakıyor.

1
Kadın dizisinde hayat verdiği Şirin karakteriyle seyirciyi deliye döndüren ünlü oyuncu Seray Kaya, Türk izleyicisinin nefretini kazandığı gibi, güzelliği ve başarılı performansıyla da büyülüyor.

2
Peki Seray Kaya'nın oyunculuk serüvenine başlamadan önce bir güzellik merkezinde çalıştığını ve oradan kazandığı paraları biriktirerek oyunculuk eğitimi aldığını söylesek...

3
Evet, yanlış okumadınız. Çıraklık dönemiyle birlikte 7 sene makyözlük yapan Kaya, kendi imkanlarıyla bu kadar büyük bir oyuncu oldu.
4
Yazmayı çok seven Kaya, kalemine pek güveniyor. Hatta yazdığı hikayelerde canlandırmayı istediği karakterler sayesinde, oyunculuğu çok sevdiğini fark etti.

5
Güzellik merkezinden aldığı maaşla, Sadri Alışık Kültür Merkezi'ne yazılan Kaya, Huzur Sokağı isimli diziyle oyunculuk kariyerine adım attı.

6
Ailesi ilk başta karşıydı. Kaya'nın oyuncu olmasını istemiyordu ve arkasında durmadılar. Ancak Huzur Sokağı gibi muhafazakar bir diziye sıcak baktılar ve Kaya, başarılı oyunculuk hayatına başlamış oldu.

7
''Ailemin arkamda olmasını çok isterdim ama buraya tırnaklarımla geldiğim için mutluyum'' diyen Kaya, insanların ''Güzelsin, oyuncu olursun'' düşüncesine çok karşı.
8
Kocamın Ailesi dizisinden sonra ailesinin arkasında durduğunu söylüyor Kaya... Meğer oyunculuğu ne denli sevdiğini sonradan idrak etmişler.

9
Kaya'nın yıllar içindeki fiziksel değişimi de, zaman zaman sosyal medyanın diline düşüyor.
10
Kullanıcılar, Kaya'nın alın ve dudak yapısında müdahaleler olduğunu söylese de, genç oyuncuda herhangi bir estetik müdahale olmadığını savunanlar da var.
11
Önceden makyöz olduğu için şanslı olduğunu söyleyen güzel oyuncu, ''İlerde bu işte bir yere gelemediğimi hissettiğimde, kendime bir güzellik merkezi açıp kendi işimin patronu olabilirim.'' diyor.

12
Peki, siz Seray Kaya'nın oyunculuğu ve değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?
13
14
15
16

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Kadın dizisinin kötü kalp Şirin'i Seray Kaya'nın değişimi, görenleri şaşkına çeviriyor! - Son Dakika Magazin


Advertisement