Kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Caner Çalışır, yakın dostu Kerimcan Durmaz'la küs müydü? - Son Dakika

Kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Caner Çalışır, yakın dostu Kerimcan Durmaz'la küs müydü?

10.06.2020 10:49

Geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybeden sosyal medya fenomeni Caner Çalışır tüm sevenlerini yasa boğdu. 31 yaşında hayata veda eden Caner, diğer bir sosyal medya fenomeni olan Kerimcan Durmaz'ın da yakın arkadaşıydı. Son dönemde bir arada olmayan iki yakın dostun küs olduğu iddia edildi.

1
Çektiği eğlenceli videolarla ve "Ablan star bebeğim" sözlüyle tanınan 31 yaşındaki Caner Çalışır, bugün sabaha karşı geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Kerimcan Durmaz ile çektiği videolardan sonra büyük popülerlik yakalayan genç fenomenin yakın dostu Kerimcan'la küs olarak öldüğü iddiası ortaya atıldı.
2
Sosyal medya platformunda adını duyurmadan önce de medya dünyasında olan Caner Çalışır, Kanal D'de Seda Sayan 'Sabahların Sultanı'nında program asistanlığı görevini yapıyordu. Ünlü reklamcı Özgür Aras, hayatını kaybeden Caner'in çok saygılı ve efendi kişiliğinden bahsederken ünlü fenomeni yere göğe sığdıramadı.
3
Aras, taziye mesajında Caner ile Kerimcan'ın küs olma ihtimalinden bahsederken şu sözleri kullandı; "Kanal D'de Seda Sayan 'Sabahların Sultanı'nını yaparken program asistanımızdı Caner Çalışır. Kulis kapısının önünde Seda Sayan'ı hayranlıkla izlerken bulurdum onu hep. Çok saygılı ve sevgi doluydu."

4
"Sosyal medya da fenomen oldu! O'nu bu tanınırlık hiç değiştirmedi o hep aynı saygılı ve sevgi dolu Caner kaldı. Kerimcan Durmaz'ın hayatına dokunan da o. Onun bir parti fikriyle başladı ikisininde serüveni ve arka arkaya açıldı kapılar."
5
"Her tanınanın hayatında olduğu gibi işin içine para girince, etrafında d.. çoğaldıkça bazen en iyi dostlarınla bile aran açılabiliyor. Belki de küs gitti en sevdiği hayallerinin ortağı dostuna. Umarım kendi adına hayal ettiklerini yaşayarak veda etmiştir. O kadar üzülüyorum ki bu erken vedalara."
6
Bu paylaşım sonrası çoğu sosyal medya kullanıcı ikilinin küs olduğu hakkında yorumlar yazmaya başladılar.

7
Bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, "Sen bir Beverly Hills kızı mısın?" replikleri ile eğlenen iki dostun son aylarda biraraya gelmemesi de bu söylentileri destekler nitelikte.
8
9
10
11
12

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Caner Çalışır, yakın dostu Kerimcan Durmaz'la küs müydü? - Son Dakika


Advertisement