Ölüm Diyeti - Son Dakika

Ölüm Diyeti

29.09.2010 13:51

1
Anna Wood, geçen yılbaşında annesi gibi kilo vermek için diyete başladı. Kısa sürede 41 kiloya düşen 1.69 metre boyundaki Anna'ya, mayısta gittiği doktorda diyetin anoreksiyaya (yemek yiyememe rahatsızlığına) dönüştüğü teşhisi konuldu. Bunun üzerine Anna Wood psikolojik tedavi görmeye başladı.
2
Daha sonra hastanede 4 ay tedavi görüp, kısmen iyileşen Anna'ya Noel'i evde geçirmesi için doktorlar izin verdi. Anna, Noel'i izleyen haftalarda part-time işe de girdi. Evinden 4 kilometre 800 metre uzakta olan işine yürüyerek gidip gelen Anna yanında taşıdığı öğle yemeğini de yemedi.
3
Bayılan İngiliz kız hastaneye kaldırılırken mide duvarında yırtığa yol açan ülser olduğu ayrıca organlarında fonksiyon bozukluğu olduğu, beyninin zarar gördüğü açıklandı.
4
Hastanede yoğun bakıma alınan Anna Wood, solunum cihazı olmaksızın nefes alamaz hale gelirken da kalp krizinden öldü.
5
Annesi Christine Gibson, "Diyete başladıktan 5- 6 hafta sonra rejim yapmayı bıraktım ama o devam etti. Kızım uzun süre yemek yiyor gibi davranarak bizi yanıltmış" dedi.
6

Son Dakika Ölüm Diyeti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı