Ünlü Oyuncu Ölüm Diyetine Girdi - Son Dakika

Ünlü Oyuncu Ölüm Diyetine Girdi

12.10.2012 09:19

1
Bu fotoğraftaki genç kadının kaç yaşında olduğunu sorsam muhtemelen 10'lu yaşların sonu ya da 20'lerin başı sanırsınız. Oysa kelimenin tam anlamıyla "mesleği uğruna kendini bitiren" bu genç oyuncu tam 30 yaşında. Böyle görünmesinin sebebi ise beyazperdede canlandıracağı rol için girdiği 'ölüm diyeti."
2
Antonia Campbell Hughes, Londra Film Festivali'nde Frankenweenie adlı filmin galasının konuklarındandı.
3
Kırmızı halıya adım atar atmaz da önce herkesin gözleri şaşkınlıktan büyüdü sonra da fotoğafçılar ard arda deklanşöre basmaya başladı..
4
Bunun nedeni ise zaten ince bir fiziğe sahip olan oyuncunun sıfır bedenin bile sınırlarını zorlayan kilosuydu..
5
Bir deri bir kemik kalan, bütün doğal kıvrımları yok olan Campbell Hughes'in 34 beden elbisesi bile oyuncunun bedenine uyması için daraltılmıştı.
6
Hughes, başrolünü üstlendiği 3096 filmi için bu kadar kilo verdi.
7
Film, bir kaç yıl önce aylarca gündemde kalan gerçek bir olaydan alıyor esin kaynağını. Campbell Hughes da Avusturya'da Wolfgang Priklopil tarafından kaçırılıp tam 3096 gün esir tutulan Natascha Kampusch'u canlandırıyor
8
Genç oyuncu aslında doğuştan ince yapılı. Ama " bir rolü canlandırmak için elinden gelenin en iyisinden fazlasını yapmak gerek" mantığıyla hareket eden Campbell Huhghes, rolü için kelimenin tam anlamıyla ölümcül bir diyet yapmayı göze almış.
9
Bazıları da Kamsupsch'un hiçbir zaman o kadar sıska görünmüdeğini söylüyor. Ama sonuçta herkes Antonia Campbell Hughes'un bir an önce sağlıklı kilosuna geri dönmesi gerektiği görüşünde.
10

Son Dakika Ünlü Oyuncu Ölüm Diyetine Girdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement