Ünlülerin Gizli Tatil Yerleri - Son Dakika

Ünlülerin Gizli Tatil Yerleri

25.05.2010 15:55

1
Şöhretlerin zaman zaman inzivaya çekildiği tatil beldeleri gün ışığına çıktı.
2
Instyle dergisi, ünlülerin gizli cennetlerini araştırdı. Daha çok küçük ve lüks butik otelleri tercih eden ünlülerin bu özel sığınakları muhteşem manzara ve konfora sahip.
3
Tatilleri sırasında farklı isimlerle otele kayıt yaptıran ve tatil süresince kimseyle görüşmemeye dikkat eden ünlülerin genelde tropik adaları tercih ettikleri belirlendi.

4
Tropik iklimi tercih eden ünlülerden Demi Moore, Meg Ryan, Drew Barrymore, Harrison Ford ve Mel Gibson gizli sığınak olarak Karayipler'i seçti.
5
Demi Moore
6
Meg Ryan
7
Mel Gibson
8
Jamaika'da tatil yapmayı tercih eden ünlüler arasında Goldie Hawn, Steven Spielberg, Demi Moore, Dennis Hopper ve iki ünlü top model Kate Moss ve Naomi Campbell bulunuyor.
9
10
Kate Moss
11
Dennis Hopper
12
Hint Okyanusu'ndaki Mauritius küçük ama gözde bir tatil beldesi.
13
Dünyanın hiçbir yerinde görülmeyen bitki örtüsü ve hayvanlara sahip bulunan 2 bin 40 kilometrekarelik bu minik ada sosyetenin uğrak yeri. Ünlü aktris Catherine Deneuve, Monako Prensesi Caroline, Boy George ve Sharon Stone şirin adanın müdavimlerinden.

14
15
catherine deneuve
16
Meksika'nın egzotik yerlerini tercih eden ünlüler arasında tanınmış İrlandalı topluluk U2'nun üyeleri başı çekiyor. Meksika'yı seven diğer ünlüler, Cindy Crawford, Raquel Welch, Brooke Shields, Val Kilmer ve Fran Drescher.
17
18
Raquel Welch
19
Val Kilmer
20
Maldivler, iki model Tyra Banks ve Heidi Klum'un, Bali Cindy Crawford ve aktris Gillian Anderson'ın gözdesi.

21
22
Tyra Banks
23
Tatil için Avrupa'dan vazgeçemeyen ünlülere İtalya'nın romantik kenti Floransa ev sahipliği yapıyor. Drew Barrymore, Harrison Ford ve Mel Gibson bu kente gönlünü kaptıranlar arasında.
24
25
Emekli 007 James Bond Pierce Brosnan, “Mumya” serisinin tanınmış yıldızı Brendan Fraser ve “Matrix” filmlerinin ünlü aktörü Keanu Reeves Bora Bora'yı, moda dünyasının kraliçesi Donatella Versace, Bruce Willis ve Jerry Seinfeld ise Miami'yi tatil için seçiyor.
26
27
28
29

Son Dakika Ünlülerin Gizli Tatil Yerleri - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı