Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika
Son Dakika Logo
Son Dakika Uygulamayı yükle! YÜKLE

Borsada günün ilk yarısı (1)

Google algoritmasına bırakmayın, okuyacağınız haberi siz seçin! Tıkla ve ekle
Borsada günün ilk yarısı (1)
 Güncelleme: 

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,071,20-34,50
Acıpayam Selüloz16,52-3,11-3,50
Adel Kalemcilik27,701,24-19,09
Adese Gayrimenkul1,20-0,83-57,14
Afyon Çimento3,77-1,31-26,22
Ak Enerji1,29-1,53-41,63
Akbank5,31-0,38-21,43
Akçansa15,00-5,90-6,85
Akdeniz Yatırım Hold.1,74-2,25-27,60
Akfen GMYO3,85-3,02-20,78
Akın Tekstil31,80-2,090,13
Akiş GMYO1,83-3,68-34,46
Akmerkez GMYO41,40-0,34-33,71
Aksa15,12-0,269,45
Aksa Enerji11,41-1,2153,36
Aksigorta7,68-2,04-11,71
Aksu Enerji7,01-3,18-7,12
Alarko Carrıer250,30-4,03-31,14
Alarko GMYO20,20-2,23-20,25
Alarko Holding8,41-1,18-1,31
Albaraka Türk1,49-0,67-23,20
Alcatel Lucent Teletaş22,98-2,13-22,52
Alkim Kağıt16,43-7,5926,93
Alkim Kimya15,37-2,919,11
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,75-0,57-20,09
Altınyunus Çeşme62,35-2,6524,80
Anadolu Efes22,10-1,163,46
Anadolu Grubu Holding21,40-2,01-18,09
Anadolu Hayat Emek.8,77-0,909,14
Anadolu Isuzu15,56-1,83-13,56
Anadolu Sigorta6,05-1,63-16,21
Anel Elektrik2,64-3,30-16,72
Arçelik29,10-0,612,25
ARD Bilişim Teknolojileri53,45-2,8211,17
Arena Bilgisayar37,46-4,399,95
Armada Bilgisayar43,245,36-11,90
Arsan Tekstil4,27-2,065,82
Arzum Ev Aletleri16,77-3,40-30,60
Aselsan14,79-0,74-18,96
Ata GMYO3,44-3,64-37,57
Atakule GMYO1,99-2,45-15,00
Atlantis Yatırım Holding3,860,26-30,58
Atlas Yat. Ort.1,710,59-2,29
ATP Ticari Bilgisayar25,28-4,24

AvivaSA Emeklilik Hayat18,41-0,324,69
Avrasya GMYO2,28-0,44-12,96
Avrasya Petrol ve Tur.3,18-2,45-0,63
Avrupa Yatırım Holding5,68-2,24-5,33
Aydem Enerji6,00-3,85

Ayen Enerji4,28-1,61-20,89
Ayes Çelik Hasır ve Çit18,980,0568,27
Aygaz13,130,00-7,45
Bagfaş16,10-8,26-19,50
Bak Ambalaj18,40-1,08-8,91
Balatacılar Balatacılık5,10-5,56-38,11
Bantaş Ambalaj5,441,8715,99
Banvit53,95-2,793,75
Başkent Doğalgaz Dağıtım GYO10,32-0,48

Baştaş Başkent Çimento10,95-4,95-36,96
Batı Çimento11,80-0,25150,53
Batısöke Çimento2,11-2,76-13,52
Bayrak Taban Sanayi9,84-1,70-7,26
Bera Holding12,25-1,45-39,60
Berkosan Yalıtım8,95-1,000,34
Beşiktaş Futbol Yat.6,071,6850,25
Beyaz Filo9,05-2,58-11,10
Bilici Yatırım17,290,88160,39
Bim Mağazalar62,700,48-12,06
Biotrend Çevre ve Enerji19,950,35

Birko Mensucat1,07-1,83-3,60
Birlik Mensucat2,00-0,50-42,20
Bizim Mağazaları11,46-2,47-25,39
BMS Çelik Hasır Sanayi5,50-2,14

Boğaziçi Beton5,420,37

Borusan Mannesmann22,12-1,16-20,43
Borusan Yat. Paz.275,00-2,31-39,46
Bosch Fren Sistemleri802,20-1,81-34,76
Bossa26,28-0,6847,23
Brisa20,10-0,593,80
Burçelik17,30-3,03-17,70
Burçelik Vana21,12-3,65-57,47
Bursa Çimento3,37-2,60-32,30
Carrefoursa38,78-1,27-45,99
Casa Emtia Petrol125,00-3,5517,92
Ceo Event Medya10,83-1,0168,43
Coca Cola İçecek77,15-2,2221,48
Cosmos Yat. Holding9,46-2,4717,37
Credıtwest Faktorıng4,05-3,11-31,01
Çan2 Termik8,700,58

Çelebi193,30-5,255,90
Çelik Halat5,92-1,66-34,93
Çemaş Döküm1,15-0,86-32,46
Çemtaş12,84-1,31-18,27
Çimbeton210,00-4,59-29,17
Çimentaş28,82-3,93-20,30
Çimsa20,70-2,6316,29
Çuhadaroğlu Metal7,052,03-7,33
Dagi Giyim2,25-3,85-33,95
Dagi Yatırım Holding16,843,5730,54
Dardanel14,02-0,71-58,15
Datagate Bilgisayar12,10-0,49-24,89
Demısaş Döküm8,205,1326,63
Denge Holding3,24-4,14-40,88
Deniz GMYO1,83-2,14-0,65
Derimod11,44-1,0417,45
Derlüks Yatırım Holding4,024,42-54,42
Desa Deri11,54-3,7518,48
Despec Bilgisayar9,06-2,58-30,63
Deva Holding23,72-1,98-1,41
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,72-4,46-0,51
Diriteks Diriliş Tekstil4,10-6,619,92
Ditaş Doğan13,86-1,076,57
DO-CO812,100,4028,90
Doğan Burda13,00-0,38-42,07
Doğan Holding2,86-0,69-4,61
Doğtaş Kelebek Mobilya2,06-2,83-11,55
Doğusan5,840,6933,33
Doğuş GMYO7,94-3,41-2,82
Doğuş Otomotiv23,766,55-13,03
Döktaş Dökümcülük29,401,38-3,98
Duran Doğan Basım10,03-1,86-4,39
Dyo Boya10,67-2,02-5,13
Eczacıbaşı İlaç5,880,00-18,36
Eczacıbaşı Yatırım36,00-2,3933,73
Edip Gayrimenkul2,15-2,27-35,24
Ege Endüstri1.204,00-1,34-27,68
Ege Gübre168,20-3,8917,25
Ege Profil25,28-2,09-33,89
Ege Seramik12,914,8733,61
Egeplast26,98-3,37-18,98
Ekiz Kimya6,550,92-8,13
Emek Elektrik2,27-2,58-20,50
Eminiş Ambalaj22,020,00-40,23
Emlak Konut GMYO1,91-1,55-9,68
Enerjisa Enerji10,25-2,38-11,10
Enka İnşaat9,160,2230,08
Erbosan119,904,35195,65
Ereğli Demir Çelik17,86-1,7135,96
Ersu Gıda3,47-1,70-29,76
Escort Teknoloji5,62-0,53-14,46
Esenboğa Elektrik27,80-0,3646,11
Etiler Gıda5,62-2,6041,21
Euro Kapital Yat. Ort.7,40-9,9892,21
Euro Trend Yat. Ort.3,55-1,39-1,39
Euro Yat. Ort.4,06-1,93-9,98
Euro Yatırım Holding3,28-2,6715,49
Fade Gıda20,481,79230,86
Fenerbahçe Futbol36,88-1,0724,76
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,471,65-16,21
F-M İzmit Piston98,10-4,76-19,98
Fonet Bilgi Teknolojileri12,72-2,30-2,38
Ford Otosan167,200,4236,89
Formet Celik Kapi Sanayi1,140,88-53,53
Frigo Pak Gıda18,495,24-11,87
Galata Wind Enerji3,35-3,74

Galatasaray Sportif3,660,55-9,63
Garanti Bankası8,15-0,37-19,71
Garanti Faktoring9,85-1,01-11,50
Garanti Yat. Ort.2,25-1,32-30,34
Gedik Y. Men. Değ.7,05-2,4918,97
Gediz Ambalaj41,04-3,3953,13
Gentaş3,96-3,18-32,44
Gersan Elektrik5,99-2,28-2,44
Global Men. Değ.5,89-0,67-2,00
Global Yat. Holding3,07-3,46-34,40
Good-Year6,56-1,65-17,67
Göltaş Çimento38,86-3,91-5,82
Gözde Girişim5,50-0,18-31,08
GSD Denizcilik6,03-2,4319,64
GSD Holding1,84-2,13-26,69
Gübre Fabrik.52,35-2,79-39,16
Güler Yat. Holding2,444,72-29,53
Halk GMYO2,44-2,01-19,95
Hatay Tekstil16,63-2,6321,96
Hedef Girişim2,63-0,754,17
Hektaş7,75-0,2645,07
HUB Girişim11,23-2,52-38,30
Hürriyet Gzt.1,30-0,76-38,10
ICBC Turkey Bank5,25-3,14-19,23
İdealist Danışmanlık60,00-3,23345,77
İdealist GMYO5,411,88-20,44
İhlas Ev Aletleri1,00-0,99-46,32
İhlas Gayrimenkul1,03-1,90-17,60
İhlas Gazetecilik1,070,00-56,57
İhlas Holding0,570,00-49,23
İhlas Yayın Holding0,67-2,90-41,23
İndeks Bilgisayar6,00-1,1529,14
Info Yatırım3,87-2,52-17,14
İntema38,98-3,13-2,31
Inveo Yatırım Holding107,40-1,92142,88
İpek Doğal Enerji11,94-1,49-8,72
İskenderun Demir Çelik11,12-1,5123,06
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: AA