Alman buz patencisi Vanessa Bauer, dehşeti yaşadı! Bir anda yere kapaklandı - Son Dakika

Alman buz patencisi Vanessa Bauer, dehşeti yaşadı! Bir anda yere kapaklandı

14.01.2020 16:27

22 yaşındaki Alman buz patencisi Vanessa Bauer, bir anlık dikkatsizliğinin kurbanı oldu ve paten yaparken yüzünün üstüne düştü. Kaza anını anlatan ünlü isim, "dikkatsizliğimin kurbanı oldum" dedi.

1
22 yaşındaki ünlü Alman dansçı ve buz patencisi Vanessa Bauer, önümüzdeki günlerde yapılacak olan bir şov sahnesinin hazırlık aşamasında, buz pateni sahasında tek başına antrenman yaparken bir anlık dikkatsizliğinin kurbanı oldu.
2
Buz patenindeki yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de ön plana çıkan, sosyal medyada yaptığı her paylaşımla binlerce takipçisinin beğenisini kazanan Vanessa Bauer, geçtiğimiz günlerde antrenman sırasında bir anlık dikkatsizliğinin kurbanı olarak düştü.
3
Doktorları tarafından önümüzdeki günlerde yapılacak olan şovlara katılamayacağı söylenen Vanessa, üzüntüsünü dile getirdi.

4
Gazetecilere yaptığı açıklamada, "Doktorlar tarafından önümüzdeki günlerde yapılacak olan şovlara katılmamam gerektiği öğütlenerek, birkaç gün dinlenmem söylendi."
5
Aslında kendimi iyi hissediyorum ama doktorların tavsiyesine uyacağım. Düşmem sonrası yüz kemiklerimi kırmamış olsam da bir kaç gün dinlenerek daha iyi olacağım.

Çünkü ufak bir sarsıntı geçirdim.

6
Kendi başına prova yaptığı sırada düştüğünü söyleyen Vanessa, kaza anını anlatırken, "Kendi başıma, zor hareketler deniyordum. Bir anda kendimi yerde buldum.

Bu kaza, tam olarak işimize konsantre olmazsak biz profesyonelleri bile düşebileceğini gösteriyor. Buz pisti dalgınlığı affetmiyor" ifadelerini kullandı.

7
İşte güzel patenci Vanessa Bauer'in Instagram'ından özel kareler..
İşte güzel patenci Vanessa Bauerin Instagramından özel kareler..
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Alman buz patencisi Vanessa Bauer, dehşeti yaşadı! Bir anda yere kapaklandı - Son Dakika


Advertisement