Ardahan'da şaşırtan görüntü! Güneş var diye uyuyakaldı, sonraki manzara bu - Son Dakika

Ardahan'da şaşırtan görüntü! Güneş var diye uyuyakaldı, sonraki manzara bu

21.02.2021 14:41

Ardahan'da lapa lapa yağan karın ardından güzel görüntüler ortaya çıktı. Bir iş yerinin önünde uyuyan köpeğin yağış sonrası tamamen karla kaplandığı anlar kameralara yansıdı.

1
Bir iş yerinin önündeki battaniyede yatan köpek, havanın da güneşli olmasını fırsat bilerek uyumaya başladı.
2
Kısa süre sonra başlayan ve lapa lapa yağan kara rağmen uyumayı sürdüren köpek, beyaz örtünün altında kaldı. Uzaktan bakıldığında hiç fark edilmeyen köpek bir süre sonra uyandığında karla kaplandığını fark etti.
3
Ardından da yerinden kalkınca üzerindeki karlar döküldü. Köpek daha sonra sahibi tarafından garaja alındı. O anlar ise kameraya yansıdı.
4
5
6
7
8
9

Son Dakika Ardahan'da şaşırtan görüntü! Güneş var diye uyuyakaldı, sonraki manzara bu - Son Dakika


YORUMLAR (10)
  • Www: Biz hayvanları bizim gibi üşür zannediyoz. Onlar eko systeme uyumlu yaratılmışlar üşümezler ama evcil hayvanların fıtratı bozulduğu için yani uzerlerine çok düşkün olunduğu için bizim gibi düşündüğümüz için üşürler Cevap Yaz 4 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı 400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı