Cennet Mahallesi'nin Helga'sı Yunanistan'a gelin gitti! İşte son hali - Son Dakika

Cennet Mahallesi'nin Helga'sı Yunanistan'a gelin gitti! İşte son hali

11.02.2020 08:13

Türkiye'nin en sevilen komedi dizilerinden Cennet Mahallesi'ne, Ethem'in kızı Helga olarak dahil olan Selin Altay, evlendi ve Yunanistan'a gelin gitti. Sarışın haliyle hatırladığınız Helga'nın son haline bakın...

1
Rolüyle özdeşleşen sarı saçlarıyla hatırladığımız güzel oyuncu, yeni imajıyla dikkatleri üzerine çekti.
2
Cennet Mahallesi dizisinde canlandırdığı Helga rolüyle kalplerde taht kuran Selin Altay, ünlülerin katıldığı bir davette ortaya çıktı. 'I-Kız' adlı tiyatro oyununda yapay zekaya sahip bir robotu canlandıran Altay, Yunanistan'a gelin gittiğini açıkladı.
3
'Eşim Türkiye'yi çok seviyor'
Eşim Türkiyeyi çok seviyor
Gazeteci Edmon Bekyan ile mutlu bir evliliği olduğunu ifade eden güzel oyuncu, "Evlilik kararı aldığımızda ailem tarafından hiçbir yadırgama olmadı.

Zaten evlenmeden önce de eşimi ailem tanıyor ve çok seviliyordu. İki gönül bir olduktan sonra her milletle anlaşılır. Önemli olan niyet.

Zaten Yunanistan'la kültürel farklılıklarımız pek yok, iç içeyiz.

4
Tiyatro oyununda yapay zekaya sahip bir robotu canlandıran Altay, yapay zekanın insanlığın sonunu getirebileceği endişesi taşımadığını söyledi.
5
İşte Selin Altay'ın Instagram hesabından kareler...
İşte Selin Altayın Instagram hesabından kareler...
6
7
Yunan oyuncu Yorgos Seitaridis ile evlenince dinini değiştiren Tuğçe Kazaz'ı hatırlattığımızda Altay, "Benim dinimi değiştirme düşüncem hiç olmadı. Dinimi asla değiştirmem.
8
9
10
11
12
13
Eşim de Türkiye'yi çok seviyor" dedi. Ekranlara uzun zamandır ara veren Altay, Yunanca öğrendiğini ve eşiyle birlikte Yunanistan'da bir restoran açma planları olduğunu söyledi.

14
15
16
17
18
19
20
Zaten kimsenin bir şeyi değiştirmesine gerek yok. Herkes birbirini tanıdığı gibi sevip, sayabilir. O Tuğçe Kazaz'ın kişisel tercihi. Ona söyleyecek bir şeyim yok" diyerek cevap verdi.
21
22

YORUMLAR (2)
  • gakgoş: ALLAH BİR İNSANIN İÇİNDE YARIM BIRAKTIRMASIN TAMAMINI ERDİRSİN MUTLU OLSUNLAR BİZ TÜRKLER GÖNÜL KOYUYORUZ AMA NEYSE BİZLER KIZ ALIRIZ YABANCIYA KIZ VERMEYİZ AMA KİM TAKAR BİZİ .... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Cennet Mahallesi'nin Helga'sı Yunanistan'a gelin gitti! İşte son hali - Son Dakika


Advertisement