Cennet Mahallesi'nin Helga'sı Yunanistan'a gelin gitti! İşte son hali - Son Dakika

Cennet Mahallesi'nin Helga'sı Yunanistan'a gelin gitti! İşte son hali

9 gün önce

Türkiye'nin en sevilen komedi dizilerinden Cennet Mahallesi'ne, Ethem'in kızı Helga olarak dahil olan Selin Altay, evlendi ve Yunanistan'a gelin gitti. Sarışın haliyle hatırladığınız Helga'nın son haline bakın...

1
Cennet Mahallesi dizisinde canlandırdığı Helga rolüyle kalplerde taht kuran Selin Altay, ünlülerin katıldığı bir davette ortaya çıktı. 'I-Kız' adlı tiyatro oyununda yapay zekaya sahip bir robotu canlandıran Altay, Yunanistan'a gelin gittiğini açıkladı.
2
Rolüyle özdeşleşen sarı saçlarıyla hatırladığımız güzel oyuncu, yeni imajıyla dikkatleri üzerine çekti.
3
'Eşim Türkiye'yi çok seviyor'
Eşim Türkiyeyi çok seviyor
Gazeteci Edmon Bekyan ile mutlu bir evliliği olduğunu ifade eden güzel oyuncu, "Evlilik kararı aldığımızda ailem tarafından hiçbir yadırgama olmadı.

Zaten evlenmeden önce de eşimi ailem tanıyor ve çok seviliyordu. İki gönül bir olduktan sonra her milletle anlaşılır. Önemli olan niyet.

Zaten Yunanistan'la kültürel farklılıklarımız pek yok, iç içeyiz.

4
Yunan oyuncu Yorgos Seitaridis ile evlenince dinini değiştiren Tuğçe Kazaz'ı hatırlattığımızda Altay, "Benim dinimi değiştirme düşüncem hiç olmadı. Dinimi asla değiştirmem.
5
Zaten kimsenin bir şeyi değiştirmesine gerek yok. Herkes birbirini tanıdığı gibi sevip, sayabilir. O Tuğçe Kazaz'ın kişisel tercihi. Ona söyleyecek bir şeyim yok" diyerek cevap verdi.
6
Tiyatro oyununda yapay zekaya sahip bir robotu canlandıran Altay, yapay zekanın insanlığın sonunu getirebileceği endişesi taşımadığını söyledi.
7
Eşim de Türkiye'yi çok seviyor" dedi. Ekranlara uzun zamandır ara veren Altay, Yunanca öğrendiğini ve eşiyle birlikte Yunanistan'da bir restoran açma planları olduğunu söyledi.

8
İşte Selin Altay'ın Instagram hesabından kareler...
İşte Selin Altayın Instagram hesabından kareler...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Haber Yayın Tarihi: 11.02.2020 08:13 

YORUMLAR (2)
  • gakgoş: ALLAH BİR İNSANIN İÇİNDE YARIM BIRAKTIRMASIN TAMAMINI ERDİRSİN MUTLU OLSUNLAR BİZ TÜRKLER GÖNÜL KOYUYORUZ AMA NEYSE BİZLER KIZ ALIRIZ YABANCIYA KIZ VERMEYİZ AMA KİM TAKAR BİZİ .... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Ünlü yönetmenin 23 yaşındaki kızı yetişkin film yıldızı oldu! Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep'ine sert eleştiri: Görüntü var, ses yok! Sibirya'da -30 derece soğuğa rağmen sokakta yaşıyorlar! Yürekleri acı dolu evsizlerden kareler Zemheri'nin masum güzeli Elvan'a bir de Instagram'da bakın! İddialı pozlarıyla büyülüyor 3 çocuğunun bulunduğu aracı ateşe veren eski yıldız sporcu kendisini bıçaklayarak intihar etti