Huzurevi Sakinleri Böyle Eğlendi - Son Dakika

Huzurevi Sakinleri Böyle Eğlendi

06.04.2011 12:04

1
İzmir'de eğlence sektörüne 7 yıldır hizmet veren Meyhane Alsancak, açıldığı yıl başlattığı uygulamayı sürdürüyor. Yılda iki kez huzurevlerinde kalan 50 yaşlı, Meyhane Alsancak'ta ağırlanıyor, güzel bir gece geçirmeleri sağlanıyor.
2
Yaşlı dostlarına bu yılın ilk davetini yapan Meyhane Alsancak işletmecisi Elmas Coffee, Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi'nden otobüslerle alınan yaklaşık 50 yaşlıyı yine ağırladı.
3
Huzurevi Müdürü Dr. Eftal Erduran, Müdür Yardımcısı Aliye Savaş, Dr. Sema Yanık, Sosyolog Hasan Yeşilbağ ve Sosyal çalışmacı Cihangir Çetintaş da huzurevi sakini yaşlıları yalnız bırakmadı.

4
Performansı ile izleyenlerin beğenisini kazanan 63 yaşındaki Deniz Olcay'ın birbirinden güzel şarkılarıyla doyumsuz bir gece yaşayan konukların coşkusu, oryantal Cansu'nun salona girişiyle doruğa çıktı.
5
Dansözle karşılıklı göbek atan yaşlılar, para takmayı da unutmadı. Kadınlara kırmızı güllerin dağıtıldığı gecenin konukları, bol bol fotoğraf çektirdi.

Son Dakika Huzurevi Sakinleri Böyle Eğlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu
Advertisement