Son Dakika Haberleri: Huzurevi Sakinleri Böyle Eğlendi

Huzurevi Sakinleri Böyle Eğlendi

9 yıl önce

1
İzmir'de eğlence sektörüne 7 yıldır hizmet veren Meyhane Alsancak, açıldığı yıl başlattığı uygulamayı sürdürüyor. Yılda iki kez huzurevlerinde kalan 50 yaşlı, Meyhane Alsancak'ta ağırlanıyor, güzel bir gece geçirmeleri sağlanıyor.
2
Yaşlı dostlarına bu yılın ilk davetini yapan Meyhane Alsancak işletmecisi Elmas Coffee, Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevi'nden otobüslerle alınan yaklaşık 50 yaşlıyı yine ağırladı.
3
Huzurevi Müdürü Dr. Eftal Erduran, Müdür Yardımcısı Aliye Savaş, Dr. Sema Yanık, Sosyolog Hasan Yeşilbağ ve Sosyal çalışmacı Cihangir Çetintaş da huzurevi sakini yaşlıları yalnız bırakmadı.


4
Performansı ile izleyenlerin beğenisini kazanan 63 yaşındaki Deniz Olcay'ın birbirinden güzel şarkılarıyla doyumsuz bir gece yaşayan konukların coşkusu, oryantal Cansu'nun salona girişiyle doruğa çıktı.
5
Dansözle karşılıklı göbek atan yaşlılar, para takmayı da unutmadı. Kadınlara kırmızı güllerin dağıtıldığı gecenin konukları, bol bol fotoğraf çektirdi.Haber Yayın Tarihi: 06.04.2011 12:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak! Survivor Hikmet Tuğsuz son haliyle hayal kırıklığı yarattı! Fit görüntüsünden eser yok Ateşli model Kendall Jenner'a Türk dokunuşu! Güzelliğiyle mest etti 10 yaşındayken okyanusa bırakmıştı! 9 sene sonra gelen cevapla şoke oldu