İtalya'da Aşk Skandalı Sahaya Yansıdı - Son Dakika

İtalya'da Aşk Skandalı Sahaya Yansıdı

14.04.2014 16:41

1
İtalya Ligi'nde oynanan Sampdoria-Inter maçı tam anlamıyla bir aşk üçgenine sahne oldu. İki eski yakın arkadaş olan Sampdoria'lı golcü Maxi Lopez, eşini elinden alan eski yakın arkadaşı Inter'li golcü Icardi'nin elini geri çevirdi.

2
Cenova'da oynanan Sampdoria – İnter maçında bir "Aşk" derbisi yaşandı. Geçmişte iki sıkı dost olan Sampdoria'lı Maxi Lopez ile İnter'li Mauro İcardi'nin arası kadın yüzünden bozulmuştu.

3
İnter'li İcardi aile dostları Maxi Lopez'in eşi Wanda ile yasak ilişki kurunca ve bu duyulunca skandal olmuş, boşanmaya kadar gidilmişti. İcardi daha sonra Wanda ile Milano'ya giderek nişanlanmıştı.

4
İki eski dost Pazar günü Cenova'da oynanan Sampdoria – İnter maçında seremoni sırasında karşı karşıya zorunlu olarak gelmişler, İcardi'nin uzattığı eli sıkmayı ret eden Maxi Lopez eski arkadaşına yüzünü döndü ve selam vermeyerek "Aşk" protestosunu böylece yapmış oldu.

5
Maçı İnter deplasmanda 4-0 kazanırken İcardi 2 gol birden attı.

6
İşte kavgaya neden olan kadın Wanda Nara'nın fotoğrafları...

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika İtalya'da Aşk Skandalı Sahaya Yansıdı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement