Son Dakika Haberleri: Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı

18 gün önce

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper LigBugün: 20.

Futbolda haftanın programı, System.String[]

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


Süper Lig


Bugün:


20.30 Galatasaray-Medipol Başakşehir (Türk Telekom)


Yarın:


15.00 Yukatel Denizlispor- Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)


17.30 MKE Ankaragücü- Trabzonspor (Eryaman)


20.00 İttifak Holding Konyaspor- Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye)


24 Kasım Pazar:


14.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Demir Grup Sivasspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)


16.30 Kasımpaşa- Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)


16.30 Aytemiz Alanyaspor-Göztepe (Bahçeşehir Okulları)


19.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor- Fenerbahçe (Yeni Malatya)


25 Kasım Pazartesi:


20.00 Antalyaspor- Gaziantep FK (Antalya)


TFF 1. Lig


Bugün:


19.00 Adanaspor- Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)


Yarın:


14.00 Fatih Karagümrük-Cesar Grup Ümraniyespor (Vefa)


16.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Eskişehir Yeni)


19.00 Bursaspor-Keçiörengücü (Bursa Büyükşehir Belediye)


24 Kasım Pazar:


14.00 Hatayspor- İstanbulspor (Antakya Atatürk)


16.30 Ekol Göz Menemenspor- Balıkesirspor (Menemen İlçe)


16.30 Osmanlıspor- Adana Demirspor (Osmanlı)


19.00 Akhisarspor- Altay (Spor Toto Akhisar)


25 Kasım Pazartesi:


19.00 Altınordu- Boluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)


TFF 2. Lig


Kırmızı Grup -


Yarın:


13.30 Eyüpspor-GMG Kastamonuspor (Esenler)


13.30 Etimesgut Belediyespor-Birevim Elazığspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)


13.30 Ankara Demirspor- Kırşehir Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)


24 Kasım Pazar:


12.30 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)


13.00 Vanspor FK- Bayburt Özel İdare (Van Atatürk)


13.00 Piserro Kahramanmaraşspor- Kardemir Karabükspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)


13.30 Ergene Velimeşespor- Niğde Anadolu (Ergene Velimeşe)


13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor- Sakaryaspor (Bodrum İlçe)


13.30 Uşakspor-Bandırmaspor (Uşak 1 Eylül)


-Beyaz Grup -


Yarın:


13.30 Sarıyer-Yeni Çorumspor (Yusuf Ziya Öniş)


13.30 Pendikspor- Zonguldak Kömürspor (Pendik)


24 Kasım Pazar:


13.00 1922 Konyaspor-Hekimoğlu Trabzon (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)


13.00 Gümüşhanespor-Hacettepe (Gümüşhane Yenişehir)


13.30 Tarsus İdmanyurdu- İnegölspor (Tarsus İlçe)


13.30 Başkent Akademi- Sancaktepe FK (Ankara OSTİM)


13.30 Manisa FK-Amed Sportif Faaliyetler (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)


13.30 Afjet Afyonspor- Kırklarelispor (Zafer)


13.30 Yılport Samsunspor- Şanlıurfaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)


TFF 3. Lig


-1. Grup-


24 Kasım Pazar:


13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Silivrispor (Faruk Çelik)


13.00 Yomraspor- Manisaspor (Yomra İlçe)


13.00 Yeni Orduspor- Çankaya FK (Ordu 19 Eylül)


13.00 Artvin Hopaspor-Anagold 24Erzincanspor (Hopa İlçe)


13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Erzinspor (Şile)


13.30 Tokatspor-Şile Yıldızspor (Tokat Gaziosmanpaşa)


13.30 Kızılcabölükspor-68 Aksaray Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)


13.30 Çatalcaspor-Düzcespor (Ziya Altınoğlu)


13.30 Serik Belediyespor -Ci Group Buca (Serik İsmail Oğan)


-2. Grup -


Yarın:


13.30 Fethiyespor-Erbaaspor (Fethiye İlçe)


13.30 Turgutluspor-Kozanspor (Turgutlu 7 Eylül)


24 Kasım Pazar:


13.00 Ağrı 1970-Kemerspor 2003 (Vali Lütfü Yiğenoğlu)


13.00 Elazığ Belediyespor- Fatsa Belediyespor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)


13.00 Cizrespor- Karşıyaka (Cizre İlçe)


13.30 Belediye Derincespor- Büyükçekmece Tepecikspor (Derince Belediyespor Doğal Çim)


13.30 Kocaelispor-Esenler Erokspor (Kocaeli)


13.30 Payasspor-1877 Alemdağspor (Payas İlçe)


-3. Grup -


Yarın:


13.30 Modafen- Nazilli Belediyespor (Alemdağ)


24 Kasım Pazar:


13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Medical Park Batman Petrolspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)


13.00 Pazarspor- Darıca Gençlerbirliği (Pazar İlçe)


13.00 Diyarbekirspor- Yozgatspor 1959 (Diyarbakır)


13.30 Halide Edip Adıvarspor-1954 Kelkit Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)


13.30 Nevşehir Belediyespor- Altındağ Belediyespor (Nevşehir Gazi)


13.30 Karacabey Belediyespor- Bayrampaşa (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)


13.30 Osmaniyespor-Somaspor (Osmaniye 7 Ocak)


13.30 Gölcükspor-Muğlaspor (Gölcük Şehir)

Kaynak: Hürriyet

Haber Yayın Tarihi: 22.11.2019 11:48 



Son Dakika

Geçtiğimiz yıl konkordato başvurusu yapan Yörsan, iflas isteyince işçiler ayaklandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı Alman Seyahat Acenteleri Birliği'nden Türkiye itirafı: Eski gücüne geri döndü