Son Dakika Haberleri: Yerköy Zabıtasından Kızılay'a Kan Bağışı

Yerköy Zabıtasından Kızılay'a Kan Bağışı

6 yıl önce

Yerköy Müftülüğü ve Kırşehir Kan Toplama Merkezi Kızılay şubesi işbirliğiyle düzenlenen kan bağışı kampanyasına Yerköy Zabıtasıda destek verdi.

Yerköy Zabıtasından Kızılay'a Kan Bağışı, System.String[]

Yozgat’ın Yerköy Müftülüğü ve Kırşehir Kan Toplama Merkezi Kızılay şubesi işbirliğiyle düzenlenen kan bağışı kampanyasına Yerköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’de destek verdi.


Yerköy Molla Hüsrev Cami önünde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına katılan zabıta müdürlüğü ekipleri kan bağışında bulundukları için mutlu olduklarını belirtti. Zabıtalar, "Kan vermek acil değil sürekli bir ihtiyaçtır. Kime ne zaman nerede kan lazım olacağı belli olmaz. Bizde bu işi bir vatandaşlık görevi bilerek burada kan bağışında bulunuyoruz. Bir ünite kanın bir hayat demek olduğu bilincine varan tüm insanları da kan bağışına davet ediyoruz." diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 18.04.2014 04:46 Kaynak: CİHANDemirtaş, sağlık durumuyla ilgili konuştu: İyi değilim, göğsümdeki sancı nüksediyor
Asılsız haberler nüfus müdürlüğü çalışanlarını isyan ettirdi Genç polis, "Vuramazsın, sıkamazsın" diyen eşi tarafından öldürüldü