07:3200
SON DAKİKA SABAH HABERLERİ

Son Dakika Sabah Haberleri


... Devamı

  İSLAMİ RÜYA TABİRLERİ

  İSLAMİ RÜYA TABİRLERİ

  Sabah uyanır uyanmaz yaptığımız işlerin başında gece gördüğümüz rüyaların anlamı ne sorusuna cevap aramaktır. En çok da İslami Rüya Tabirlerinden rüyalarımızın anlamını öğrenmeye çalışırız. Gördüğünüz rüyaların anlamlarını İslami Rüya Tabirlerinden öğrenmek için haberimizdeki linke tıklayınız. (Bugün 06:02)

   

  Kiev, Moskova'dan Cenevre'nin Uygulanması İçin Yardım İstedi

  Kiev, Moskova'dan Cenevre'nin Uygulanması İçin Yardım İstedi

  Ukrayna'nın Slovyansk kentinde silahlı çatışmaların yaşanmasının ardından Kiev yönetimi, Moskova’dan Cenevre’de sağlanan anlaşmanın uygulanması için yardım istedi. (Bugün 01:16)

   

  Dha Dış Haber - Kosova Sellerle Boğuşuyor

  Kosova'da 5 gündür aralıksız yağan yağmur nedeniyle Priştine, Poduyeva ve Drenica gibi birçok belediyeye bağlı köylerde sel baskınları meydana geldi. (Bugün 00:45)

   

  Ordu'da Şehit Olan Er İdris Solmaz Silvan'da Toprağa Verildi

  Ordu'da Şehit Olan Er İdris Solmaz Silvan'da Toprağa Verildi

  Ordu’da vatani görevini yaptığı sırada kale direğinin üstüne devrilmesi sonucu şehit olan Jandarma Er İdris Solmaz Silvan’da gözyaşları arasında toprağa verildi. (Dün 18:14)

   

  Suudi Arabistanlı Heyet Samsun'da

  Suudi Arabistanlı Heyet Samsun'da

  Samsun'a gelen Suudi Arabistanlı işadamları ve üst düzey gazetecilerden oluşan 19 kişilik heyet, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret edip birlikte gemiyle Karadeniz turu attılar. (Dün 17:51)

   

  Kosova Sellerle Boğuşuyor

  Kosova Sellerle Boğuşuyor

  Aralıksız yağan yağmur Priştine belediyesine bağlı Mramor, Makovts, Keçikol, Bırnitsa, Prugovts ve Lukar köylerinde derelerin taşmasına neden oldu ve çevreye büyük zarar verdi. (Dün 17:27)

   

  Ukrayna'nın Doğusundaki Gelişmeler

  Rusya yanlıları, dün gece çatışma çıkan Slavyansk'ta sokağa çıkma yasağı ilan etti Rusya, saldırıdan Ukraynalı aşırı milliyetçileri sorumlu tuttu. (Dün 17:18)

   

 

  Esp'lilerden Kamera İddiası, Polisten Yalanlama

  İzmir'de, terör örgütü MLKP'ye yönelik düzenlenen operasyon kapsamında, aralarında, Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Pınar Türk, Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP) İl Başkanı Kerim Altınmakas'ın da bulunduğu 9 kişinin gözaltına alınmasıyla ilgili bir grup ESP'li basın açıklaması yaptı. (Dün 17:17)

   

  Diyarbakır'da Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

  Diyarbakır'da Kutlu Doğum Haftası Etkinliği

  Peygamberler Sevdalıları Platformu tarafından Diyarbakır Nevruz Parkı’nda Kutlu Doğum Haftası kutlaması düzenlendi. (Dün 17:02)

   

Manşet Haberleri