Son Dakika Haberleri: Çapa Tıp'ın Yıldızı: Berika Demir

Çapa Tıp'ın Yıldızı: Berika Demir

2 yıl önce

Adına fanlar açılan, Instagram'da fenomen olan Berika Demir'in Tıp Fakültesi öğrencisi olduğunu öğrenenler şaşkınlığını gizleyemiyor...

1
Tıp Fakültesi'nde eğitim görüp, bir yandan da ürün tanıtımlarında mankenlik yapan 24 yaşındaki Berika Demir'i görenler Tıp Fakültesi okuduğuna inanamıyor.

2
3
2013 yılında Kartal Soğanlık'ta bulunan Burak Bora Anadolu Lisesi'nden mezun olan Berika Demir (24) girdiği üniversitesi sınavında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni kazandı.

4
5 yıldır Tıp Fakültesi'nde eğitim alan Berika, bir dönem Kenan Işık'ın sunduğu “Kim milyoner olmak ister?” programına katıldı.

5
Ancak beşinci soruda verdiği yanlış cevap ile elenip bin TL ile yarışmadan ayrılınca sosyal medyada, “Tıp Fakültesi öğrencisi olmasına rağmen kısa sürede yarışmadan elenen kız” diye eleştirildi.

6
O ise yılmayarak sınavlarda aldığı yüksek notlarla arkadaşları ve hocalarının dikkatini çekmeyi başardı.

7

Bir süre sonrada bu sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekip geniş bir hayran kitlesine ulaştı.8
55 binin üzerinde takipçisi olan Berika, Tıp Fakültesi önünde çektirdiği fotoğraflarla fenomen olurken kısa bir süre sonra reklamşirketleri tarafından keşfedildi.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23Haber Yayın Tarihi: 27.01.2018 08:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Antarktika kıtasının fotoğrafını çekene 100 bin lira! Güven Bana'ya damga vuran olay! Müge Anlı ayrılmak üzere olan çifti barıştırdı 6 yıldır komadaydı, mucize şekilde uyandı! Ağzından çıkan ilk cümle yüreklere dokundu Her gün 20 saniye uygulayın yüzünüzdeki kırışıklıklardan kurtulun! Resimde gizlenen kurşun kalemi 38 saniyede bulabilir misin?