Demet Akalın-Okan Kurt Çifti, Kafa Dağıtmak İçin Yemeğe Çıktı - Son Dakika

Demet Akalın-Okan Kurt Çifti, Kafa Dağıtmak İçin Yemeğe Çıktı

7 yıl önce

Demet Akalın-Okan Kurt çifti, kafa dağıtıp rahatlamak için arkadaşlarıyla yemeğe çıktı.

1
Tüyap Fuar Merkezi'nde hosteslik yapan Özge Bektaş'ın attığı bir tweet yüzünden gerginlik yaşayan Demet Akalın-Okan Kurt çifti, aynı gün kafa dağıtıp rahatlamak için arkadaşlarıyla yemeğe çıktı.
2
Kendisine “Kocan fuarda bizi kesiyor.” diye tweet atan stand hostesine, “Bunlara haddini bildireceksin! Bak bakalım nasıl dolaşıyor sokakta” diye karşılık veren, ama bu sert çıkışa rağmen sinirinin yatışmadığı sonraki mesajlarından da anlaşılan Demet Akalın'ı sakinleştirmek eşine düştü.

3
Bektaş'ın Akalın'dan telefonla özür dilemesini ve işten çıkarılmasını yeterli bulmayan Okan Kurt, aynı günün akşamı bir yemek organize etti.
4
Arkadaşları Fettah Can, Cansu Kurtçu, Oktay Derelioğlu ve Özlem Yıldız'ın da bulunduğu Rumelikavağı'ndaki yemekte keyifler yerine geldi.
5
Altı aylık hamile olan Akalın, çıkışta konuyla ilgili sorular üzerine, “Boşverin bu durumu. Ben hamileyim. Kilo almış mıyım, bir tek ona bakıyorum.” dedi.
6
7
8
9


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti