Demet Akalın-Okan Kurt Çifti, Kafa Dağıtmak İçin Yemeğe Çıktı - Son Dakika

Demet Akalın-Okan Kurt Çifti, Kafa Dağıtmak İçin Yemeğe Çıktı

17.11.2013 16:58

Demet Akalın-Okan Kurt çifti, kafa dağıtıp rahatlamak için arkadaşlarıyla yemeğe çıktı.

1
Tüyap Fuar Merkezi'nde hosteslik yapan Özge Bektaş'ın attığı bir tweet yüzünden gerginlik yaşayan Demet Akalın-Okan Kurt çifti, aynı gün kafa dağıtıp rahatlamak için arkadaşlarıyla yemeğe çıktı.
2
Kendisine “Kocan fuarda bizi kesiyor.” diye tweet atan stand hostesine, “Bunlara haddini bildireceksin! Bak bakalım nasıl dolaşıyor sokakta” diye karşılık veren, ama bu sert çıkışa rağmen sinirinin yatışmadığı sonraki mesajlarından da anlaşılan Demet Akalın'ı sakinleştirmek eşine düştü.

3
Bektaş'ın Akalın'dan telefonla özür dilemesini ve işten çıkarılmasını yeterli bulmayan Okan Kurt, aynı günün akşamı bir yemek organize etti.
4
Arkadaşları Fettah Can, Cansu Kurtçu, Oktay Derelioğlu ve Özlem Yıldız'ın da bulunduğu Rumelikavağı'ndaki yemekte keyifler yerine geldi.
5
Altı aylık hamile olan Akalın, çıkışta konuyla ilgili sorular üzerine, “Boşverin bu durumu. Ben hamileyim. Kilo almış mıyım, bir tek ona bakıyorum.” dedi.
6
7
8
9

Son Dakika Demet Akalın-Okan Kurt Çifti, Kafa Dağıtmak İçin Yemeğe Çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da dikkat çekiyor Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement