İddialı pozlarıyla nefes kesen Alman fenomen, gerçek mesleğiyle şoke etti! - Son Dakika

İddialı pozlarıyla nefes kesen Alman fenomen, gerçek mesleğiyle şoke etti!

06.10.2019 09:59

Alman pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach, uçtuğu yerlerden paylaştığı fotoğraflarla, sosyal medyada fenomen oldu.

1
Almanya'nın Münih kentinde doğan güzel pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach, uçtuğu egzotik tatil yerlerinin fotoğraflarını paylaşarak sosyal medyada fenomen oldu.
2
Schneider-Weiffenbach'ın Instagram'da 1 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor.

3
Güzel pilota bebek ile seyahat etmenin zorlukları sorulduğunda ise "Bebek ile yolculuk yapmak zor ama aynı zamanda çok eğlenceli. Şükür ki Mason Naim oldukça sakin bir bebek. Instagram hesabımda takipçilerimi de çok güldüren anları paylaştığım oluyor" ifadelerini kullandı.
4
İşte Alman pilotun takipçilerini mest eden o pozları...
5
6
7
8
Model Iqbal Gran ile evli olan bir çocuk annesi pilot, uzun bir süre ABD'de yaşadığını, Güney Amerika'daki yerleri daha önce hiç ziyaret etmediğini söyleyerek, "Ailemle birlikte oraları keşfetmek adına inanılmaz heyecanlıydım" diyor.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika İddialı pozlarıyla nefes kesen Alman fenomen, gerçek mesleğiyle şoke etti! - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum