Son Dakika Haberleri: İddialı pozlarıyla nefes kesen Alman fenomen, gerçek mesleğiyle şoke etti!

İddialı pozlarıyla nefes kesen Alman fenomen, gerçek mesleğiyle şoke etti!

17 gün önce

Alman pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach, uçtuğu yerlerden paylaştığı fotoğraflarla, sosyal medyada fenomen oldu.

1
Almanya'nın Münih kentinde doğan güzel pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach, uçtuğu egzotik tatil yerlerinin fotoğraflarını paylaşarak sosyal medyada fenomen oldu.
2
Model Iqbal Gran ile evli olan bir çocuk annesi pilot, uzun bir süre ABD'de yaşadığını, Güney Amerika'daki yerleri daha önce hiç ziyaret etmediğini söyleyerek, "Ailemle birlikte oraları keşfetmek adına inanılmaz heyecanlıydım" diyor.
3
Güzel pilota bebek ile seyahat etmenin zorlukları sorulduğunda ise "Bebek ile yolculuk yapmak zor ama aynı zamanda çok eğlenceli. Şükür ki Mason Naim oldukça sakin bir bebek. Instagram hesabımda takipçilerimi de çok güldüren anları paylaştığım oluyor" ifadelerini kullandı.
4
Schneider-Weiffenbach'ın Instagram'da 1 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor.

5
İşte Alman pilotun takipçilerini mest eden o pozları...
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19Haber Yayın Tarihi: 06.10.2019 09:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trump'ın güzeller güzeli kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şoke etti! Yürek burkan tablo! Kanserden kaybettiği nişanlısının cenazesiyle evlendi! Oryantal Asena yeni stiliyle şoke etti! Bambaşka biri oldu Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var! Arka Sokaklar'ın Komiser Murat'ıydı! Şimdi bambaşka bir hayatı var