Putin'e Çıplak Protesto! - Son Dakika

Putin'e Çıplak Protesto!

08.04.2013 15:02

1
Putin ve Merkel, FEMEN grubu tarafından protesto edildi
2
Almanya'nın Hannover kentinde açılan Sanayi Fuarı'nda stantları ziyaret eden Putin ve Merkel, bir anda çığlık atıp üzerindeki elbiseleri çıkaran FEMEN üyelerini karşılarında görünce şaşırdı, ancak daha sonra gülmeye başladı.
3
Üzerlerinde Putin'i eleştiren yazıların olduğu ifade edilen FEMEN aktivistlerinin bu eyleminin, Alman güvenlik birimlerinin zafiyetini ortaya koyduğu belirtildi.
4
Putin, FEMEN eylemi ile ilgili tepkisi sorulduğunda, 'Aslında kızın eylemi hoşuma gitti. Burası zaten fuar alanı değil mi? Sevinmemiz lazım. Hannover sanayi fuarı böylece daha fazla ilgi toplamış oluyor. Femen'in böyle bir çıkış yapacağını biz önceden biliyorduk. Sadece bunu tam olarak nerede ve ne zaman yapacaklarından habersizdik. Şahsen ben bizim cüsseli korumaların genç kızı fazla hırpaladıklarını düşünüyorum. Daha nazik davranabilirlerdi.' ifadesini kullandı.
5
6
7
8

Son Dakika Putin'e Çıplak Protesto! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement