Son Dakika Haberleri: Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi

Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi

21 gün önce

Şilili şarkıcı Mon Laferte, Las Vegas'ta düzenlenen Latin Grammy Müzik Ödülleri'nde ülkesinde yapılan eylemleri protesto etmek için soyundu!

1
Şilili şarkıcı, perşembe gecesi ABD Las Vegas'taki Latin Grammy Ödülleri Töreni için Grand Garden Arena'ya geldi.
2
Trençkot tarzı siyah uzun bir ceket giyen sanatçı, her tarafının kapalı olmasıyla şaşırttı derken büyük bir olaya imza attı.
3
Birkaç dakika sonra siyasi bir mesaj içeren çırılçıplak vücudunu gösterdi. Vücudunda, "Şili'de işkence yapıyor, tecavüz edip öldürüyorlar" yazıyordu.
4
Binlerce Şilili, neredeyse 1 aydır süren ve şiddete dönüşen gösterilerde eşitsizlik ve daha iyi sosyal hizmetler konusunda eylem yapıyor.
5
En İyi Alternatif Müzik Albümü ödülünü alan Mon Lafterte, Şilili yazar La Chingera'nın bir şiirini okudu ve "Şili, senin acın canımı yakıyor" dedi.
6
Şili'deki Bağmsız İnsan Hakları Enstitüsü, ülkede 179 vakayı mahkemeye taşımıştı. Bunlar arasında askeri polis hakkında cinayet, cinsel şiddet ve işkence iddiaları var.

Göstericiler, Şili hükümetinden daha geniş sosyal reformlar yapılmasını talep ediyor.Haber Yayın Tarihi: 15.11.2019 02:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Belediyelerin kar diyaloğu gülümsetti: Temizliğe başladık kanka! Anavatanı Vietnam ama Muğla'da da yetişiyor! Bir tas çorbası 350 dolar 'Çocuklara yardım' için İngiltere'den yola çıktı, koşarak 1 yılda İstanbul'a vardı! Estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Zara'nın son haline eleştiri yağdı! Emmy Ödülü'nü kazanan ilk Türk Haluk Bilginer sanıyorduk! Kimsenin bilmediği gerçek ortaya çıktı