Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi - Son Dakika

Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi

15.11.2019 14:42

Şilili şarkıcı Mon Laferte, Las Vegas'ta düzenlenen Latin Grammy Müzik Ödülleri'nde ülkesinde yapılan eylemleri protesto etmek için soyundu!

1
Şilili şarkıcı, perşembe gecesi ABD Las Vegas'taki Latin Grammy Ödülleri Töreni için Grand Garden Arena'ya geldi.
2
Trençkot tarzı siyah uzun bir ceket giyen sanatçı, her tarafının kapalı olmasıyla şaşırttı derken büyük bir olaya imza attı.
3
Birkaç dakika sonra siyasi bir mesaj içeren çırılçıplak vücudunu gösterdi. Vücudunda, "Şili'de işkence yapıyor, tecavüz edip öldürüyorlar" yazıyordu.
4
Binlerce Şilili, neredeyse 1 aydır süren ve şiddete dönüşen gösterilerde eşitsizlik ve daha iyi sosyal hizmetler konusunda eylem yapıyor.
5
En İyi Alternatif Müzik Albümü ödülünü alan Mon Lafterte, Şilili yazar La Chingera'nın bir şiirini okudu ve "Şili, senin acın canımı yakıyor" dedi.
6
Şili'deki Bağmsız İnsan Hakları Enstitüsü, ülkede 179 vakayı mahkemeye taşımıştı. Bunlar arasında askeri polis hakkında cinayet, cinsel şiddet ve işkence iddiaları var.

Göstericiler, Şili hükümetinden daha geniş sosyal reformlar yapılmasını talep ediyor.

Son Dakika Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden