Son Dakika Haberleri: AK Partililer Helikopter Kullanmış

AK Partililer Helikopter Kullanmış

7 yıl önce

Gürsel Tekin, iptal edilen helikopter olayıyla ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu.

AK Partililer Helikopter Kullanmış, System.String[]
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte gittiği Şırnak Uludere'den dönüşte havalimanında önce tahsis edilip ardından iptal edilen helikopter olayıyla ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu.

İki gün önce Ak Parti milletvekillerinin çoğunun helikopter kullandığı yönünde bilgilerin olduğunu ifade eden Tekin, "Ana muhalefet lideri oraya seçim çalışması yapmaya gitmedi. Van Valisi bize Şırnak'a gitmek için helikopter tahsis edildiğini, kaç kişi gelecekse isim bildirmemizi istedi. Saat 12: 00'de isimleri bildirdik. 12: 30 gibi helikopterin iptal edildiğini öğrendik. 35 vatandaşımızın öldüğü, iç barışımızın zedelendiği bir ortamda biz nasıl katkı sunarız bunun uğraşı içindeyken Ankara'dan gelen bir gece yarısı talimatıyla helikopter iptal edildi. 9 saat, 10 saat, 20 saat olsa da karayoluyla gideriz dedik Sonuçta gittik. Taziyede bulunduk. Acıları paylaştık. Görevimizi yerine getirdik. Bu durumu kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz." dedi.

Ayrıca Uludere yolunda kaza geçiren Tekin'e partililer geçmiş olsun dileğinde bulundu.Güzel Oyuncu Tuvana Türkay, İç Çamaşırsız Kıyafetiyle Görüntülendi Hemzemin Geçitteki Kazada Bir Genç Öldü, Ortalık Karıştı

Merkez Bankası: Katar İle Yapılan SWAP Anlaşması 3 Milyar Dolar Karşılığı TL ve Riyal Cinsinden İmzalandı!