Endonezya'da 18 Kişiyi Taşıyan Uçak Düştü - Son Dakika

Endonezya'da 18 Kişiyi Taşıyan Uçak Düştü

29.09.2011 21:06
Endonezya'da 18 Kişiyi Taşıyan Uçak Düştü, System.String[]

Endonezya'nın batısında 18 kişiyi taşıyan uçağın dağlık bir bölgede düştüğü bildirildi.

Endonezya'nın batısında 18 kişiyi taşıyan uçağın dağlık bir bölgede düştüğü bildirildi. Kurtarma ekipleri, enkazı bulmak için hemen harekete geçti. Uçaktakilerin ölmüş olmasından endişe ediliyor.

Endonezya Ulaştırma Bakanlığı sözcüsü Bambang Ervan, uçağın gittiği güzergahın Güney Sumatra ile Açe arası olduğunu bildirdi. Ervan, "En son uçak ile irtibat, yarı yolda iken kurulmuş. Bir kaç dakika sonra ise uçağın düştüğü sinyali radarlar tarafından tespit edilmiş." dedi.

Olayı gören bazı köylüler ise düşmeden önce uçaktan dumanların çıktığını, çok alçaktan uçtuğunu ve daha sonra gözden kaybolduğunu ifade etti.

Yetkililer, uçakta 4'ü çocuk toplam 18 kişi bulunduğunu kaydetti.

Endonezya'da 18 Kişiyi Taşıyan Uçak Düştü

Kaynak: CHA

Son Dakika Dünya Endonezya'da 18 Kişiyi Taşıyan Uçak Düştü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Bayram günü facia! Çalışma yaptıkları su kuyusuna düşen 3 arkadaş öldü Bayram günü facia! Çalışma yaptıkları su kuyusuna düşen 3 arkadaş öldü Son Dakika: Türkiye'de 13 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 238 kişi vefat etti, 11 bin 534 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 13 Mayıs günü koronavirüs nedeniyle 238 kişi vefat etti, 11 bin 534 yeni vaka tespit edildi Ronaldo'nun annesi Dolores Aveiro: Oğlum gelecek yıl Sporting formasıyla mücadele verecek Ronaldo'nun annesi Dolores Aveiro: Oğlum gelecek yıl Sporting formasıyla mücadele verecek İsrail basını sızdırdı! Polis amiri, kapalı toplantıda Netanyahu'yu yerden yere vurmuş İsrail basını sızdırdı! Polis amiri, kapalı toplantıda Netanyahu'yu yerden yere vurmuş Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü Sedat Peker'in Bakan Soylu ile ilgili iddialarına Cumhurbaşkanlığı'ndan ve AK Parti'den ilk yorum: Şiddetle kınıyoruz! Sedat Peker'in Bakan Soylu ile ilgili iddialarına Cumhurbaşkanlığı'ndan ve AK Parti'den ilk yorum: Şiddetle kınıyoruz! Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem Bakan Akar'ın ailesini görmesi için memleketine götürmeyi önerdiği astsubaydan duygulandıran yanıt: Görev bölgemi terk edemem Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı! Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı!
Advertisement