19 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika

19 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz

19.10.2011 09:46

1
19 Ekim 2011 Çarşamba günü burcunuz ne diyor?
2
Ay'ın konumu maddesel konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlıyor. Merkür kombinasyon burcunuz Aslan'daki yolculuğuna devam ediyor. Bugün, fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Herkes sizinle aynı düşüncede olmayabilir.
3
Size olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin. Olayları abartmadan önce, iç sesinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Sezgilerinizin sizi yanıltılabileceğinizi düşünerek, her zamanki, temkinli ve sistemli yapınızı bozmamalısınız. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz .
4
Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelece. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok. Temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz.. Bugün, duygusal konularda yaratıcılığınız artıyor ve paylaşımlarınızda olumlu davranacaksınız. Karşı cinsin ilgisini üzerinize çekecek ortamlarda bulunacaksınız.
5
Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Ay'ın bulunduğu konum sizi daha da hassas yapıyor. İlişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir unutmasınlar.
6
Mars burcunuzda ilerlerken, enerjinizi kişisel isteklerinizle mükemmel birleştiriyor ve güçlü iletişim kuracağınız kişileri arıyorsunuz. Terazi'de Satürn'ün sizi zorlaması karşısında bazı engellere takılabilir ve kendinizi anlatma konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.
7
Siz üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Sizi etkileyecek kişilerin ortak özellikleri; güzel konuşmaları ve dış görünüşlerinde belli bir düzen içinde olmaları olacak. Çevrenizi sınayacağınız bir gün.
8
Çalışma hayatınızda motivasyon sağlayacağınız bir gün. Bugün Ay'ın verdiği etkilerle, kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Paylaşım duygunuzun önemli olduğu bir gün.
9
Bilinçaltınızda yoğunlaştığınız konular sizi olumlu etkiliyor. Planladığınız bazı konuların sizin hayat tarzınızı yansıttıp yansıtmadığını sorgulamalısınız. Gizli duyguların sizi etkilediği bir gün. Alınganlık göstermeniz için hiçbir neden yok. Bazen her şeyi çok fazla abartarak sorun haline getirebiliyorsunuz.
10
Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişiler zor anlar yaşıyor. Bugün, dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz. Kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz. Küçük seyahat planları yapacaksınız.
11
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde partnerinize haksızlık yapmamak için dikkat ediyorsunuz. Onun düşüncelerinden yola çıkarak, bazı problemlerinizin üstesinden gelebileceksiniz. Bugün yalnız kalmak istemeyeceksiniz. Akşam saatlerinde dostlarınızla bir arada olmak size oldukça iyi gelecek.
12
Finans konularının gündem kazanmasıyla satın alma isteğini ortaya çıkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecek. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz..
13
Bugün bulunduğunuz ortamlarda kendinizi neşeli ve canlı hissediyorsunuz. İlginç arkadaşlıklar kuracak ve farklı kişilerle birlikte olacaksınız. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz. Mesleğinizi öznelliğiniz ile birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz. Çevrenizi etkilemek için uygun bir gün.

Son Dakika 19 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement