Son Dakika Haberleri: 22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

8 yıl önce

1
22 Ekim 2011 Cumartesi günü burcunuz ne diyor?
2
İlişkilerinizde istediğiniz sürece kendinizi farklı bir biçimde ifade edebileceğinizi biliyorsunuz. Beklediğiniz konuların ayağınıza gelmesi sizi olumlu motive edebilir. Bugün düşünmeden ve acele ile sarf ettiğiniz cümlelerin başınıza iş açmasını istemiyorsanız, duygularınızı denetim altında tutmaya çalışmalısınız. Maddi olarak kendinizi yetersiz gördüğünüz bir gün.
3
Sosyal çevreniz ve yakın kan bağı olan kişilerle kurduğunuz duygusal alışveriş, parasal anlamda sizi zor duruma düşürebilir. Mars ve Ay, aile içi ilişkilerinize sertlik kazandırıyor. Yaşam enerjinizin güçlü olması bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. Bu, sizin için oldukça zor durumlara yol açabilir.
4
İş yaşantınızda sağlam görüşlü kişilerin desteklerine ve ya ortaklığına ihtiyacınız duyabilirsiniz. Sizden yaşlı kişilerle kuracağınız diyalog, kendinizi iyi hissetmenize sebep olacak. Bazı düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Sezgilerinize çok güvenmeyin. Bazı yanlış kararlar almanız söz konusu olabilir. Kariyerinizle ilgili köklü değişimlere hazır olmalısınız.
5
Mars, para evinizi etkiliyor. Maddi konularla ilgili ilginç ve üstü kapalı planlarınız mevcut. Artık temeli sağlam kararlar almak istiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal sorunları yüzünden işlerinizde gecikmeler olabilir. İlişkilerinize yeni bir düzen getirmeli ve sosyal faktörleri dikkate almalısınız.
6
Duygusal konularda çok derin düşünüyor ve partnerinizin kusurlarını yargılama konusunda gerçekçi davranıyorsunuz. Olaylara yüzeysel bir bakış açısı getirmek istemiyorsunuz ama sosyal çevrenizle çarpışmalar yaşayabilirsiniz. Bugün, yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanabilme şansına sahipsiniz. Aşk yaşantınızla ilgili bir takım yeniliklere ihtiyacınız var.
7
Geçmişte kalan bir arkadaşınızdan alacağınız haber, kısa süreliğine de olsa sizi anılarınıza döndürebilir. Bugün, duygusal derinliğiniz çok güçlü olacak. Bilinçaltınızda geliştirdiğiniz farklı olma isteğini, geleneksel yapınızdan dolayı bir türlü yaşama geçiremiyorsunuz. Bugün, sezgilerinize güvenebilir, isteklerinizi günlük yaşantınıza geçirebilirsiniz.
8
Bugün, herkesten çok daha fazla çalışmaya meyillisiniz. Size gelen her türlü işi sonuçlandırmayı görev biliyorsunuz. Kendinizi belli bir düzene aitmiş gibi görmeniz, iş disiplininizi arttırıyor. Aslan'da ilerleyen Ay'dan, olumlu etkiler alıyor ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilecek çalışmalar içinde bulunmayı arzuluyorsunuz.
9
Bugün, olağanüstü işler peşinde koşmak istiyorsunuz. Mars tepe evinizde ilerlerken, kişiliğinizi ön plana çıkaracak mesleki başarılara ihtiyacınız olacak. Maddi konularda üstün konuma gelmek gibi planlarınız olabilir. Ele aldığınız konuların peşini bırakmak istemiyorsunuz. Gerekli kişilerle çalışmalarınızı gizli bir şekilde sürdürüyorsunuz.
10
Ön sezilerinizin duygularınızın önüne geçiyor. Bir takım değer yargılarınız değişebilir. Arkadaşlarınızı yargılamaktan vazgeçmeli ve çevrenizi olduğu gibi kabul etmesini öğrenmelisiniz. Bugün, ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Duygusal konularda mistik davranışlar içindesiniz. Bağırsak problemlerinize dikkat etmelisiniz.
11
Çevrenizde gelişen olaylara güçlü bir sezgi ve mantık bileşkesi ile yaklaşıyorsunuz. Bu durum kendinizi ifade etme konusunda sizi ayrıcalık sağlıyor. Maddi konularda partnerinizden bir takım tavizler bekleyebilirsiniz. Bugün Ay'ın konumu, parasal konularda istediğiniz duygusal tatminleri gündeme getirecek.
12
Bugün duygularınızı saklamak için bir çok nedeniniz olabilir. Kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Karşıt evinizde ilerleyen Mars'tan olumlu etkiler alıyorsunuz. Duygusal konularda kendinizi daha iyi ifade edecek amaçlara yaklaşıyorsunuz. Kendinizi yeniden sınayacak ve tecrübelerinizi ortaya koyacak çalışmalara yöneleceksiniz.
13
Duygularınızı olumlu bir şekilde ortaya koymaktan yanasınız. Satürn gezegeni size destek veriyor. Daha kararlı ve mantıklısınız. Bugün sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Geçmişi sorgulamak ve eski konuları sevdiklerinizle paylaşmaktan hoşnut kalacaksınız. Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak konuşmalar yapacaksınız..


Haber Yayın Tarihi: 22.10.2011 11:43 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak Balkanların Romeo ve Juliet'i! Eleni ve Atatürk'ün imkansız aşkı yürek sızlatıyor