Süper model Maria Liman çırılçıplak pozunu sansürsüz paylaştı - Son Dakika

Süper model Maria Liman çırılçıplak pozunu sansürsüz paylaştı

26.05.2020 13:01

Sosyal medyada cüretkar pozların bir numaralı isimlerinden biri olarak gösterilen ve 2018 Dünya Kupası'nda dikkatleri üzerine çeken süper model Maria Liman, karantinada deyim yerindeyse giyinmeyi unuttu. Art arda cesur pozlarını paylaşan ünlü isim çıplak pozlarını sansürsüz yayınladı.

1
Rusya'da 2018 Dünya Kupası'nda dikkatleri üzerine çeken ve giydiği kıyafetlerle turnuvanın en çekici taraftarı seçilen model Maria Liman yine nefes kesti.

2
Süper model, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle evinden dışarı çıkmazken, karantinada verdiği çırılçıplak pozlarını sansürsüz paylaştı.
3
Dünya Kupası'ndan sonra Londra'ya taşınan Liman, geçtiğimiz aylarda arantinada kendisine eşlik edecek bir ev partneri aradığını söylemişti.
4
Sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Koronavirüs bulaşmamış, sevimli bir ev partneri arıyorum. Önümüzdeki 3 ay birlikte izole olmak ve eğlenmek için. Cesur ve yakışıklı bir adam olması tercihim" ifadelerini kullanan Maria Liman, bir anda dikkatleri üzerine çekmişti.
5
Paylaşımlarına devam eden güzel model, ""Uyuyan güzel, prensini bekliyor. Virüsü yenip beni kurtaracak bu cesur, yakışıklı adam nerede? Lütfen virüsün yok olması için çalışmaları hızlandırın" çağrısında bulunmuştu.

6
7
8
9
10
11

Son Dakika Süper model Maria Liman çırılçıplak pozunu sansürsüz paylaştı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement