Tayland Kralı, çıplak fotoğrafları ifşa olan metresiyle hapishane temizledi - Son Dakika

Tayland Kralı, çıplak fotoğrafları ifşa olan metresiyle hapishane temizledi

12.01.2021 14:58

Dünyanın en tartışmalı lideri Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn ve metresi, geçtiğimiz günlerde çıplak fotoğraf skandalıyla gündeme gelmişti. Davranışlarıyla halkının öfkesini kazanan Kral ve metresi bu kez hapishanede görüntülendi. İkili, ülkenin kötü şöhretli hapishanesinde yeni bir belgesel için kamera karşısına geçti.

1
Uzun süredir monarşi karşıtı protestolara sahne olan ülke, son olarak uluslararası bir skandalla dünya gündemini meşgul etmişti. Tayland Kralı'nın metresinin düşmanları, monarşi karşıtı aktivistlere kadının cinsel içerikli çıplak fotoğraflarını göndermişti.
2
Maha Vajiralongkorn'un metresi Sineenat Wongvajirapakdi'nin 2012 ve 2014 yılları arasında çekilmiş, çoğu çıplak olan 1000'den fazla fotoğrafı dağıtılmıştı.
3
Gündeme bomba gibi düşen bu olaydan sonra Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, imajını düzeltmek için çekilen belgesel filminde kameraların karşısına geçti.
4
Tayland Kralı'nın çıplak fotoğrafları sızdırılmış metresiyle, hapishanede yerleri süpürürken çekilmiş fotoğrafı dünyayı hayrete düşürdü. Rama X olarak bilinen Kral Maha Vajiralongkorn, ülkenin başkentindeki kötü şöhretli hapishanede yeni bir belgesel için bir tanıtım gösterisinde, resmi metresi Sineenat Wongvajirapakdi ile birlikteydi.
5
Resmi metres Sineenat 2019'da, Kral'ın resmi karısı Kraliçe Suditha'yı zayıflatmaya çalışmakla suçlandıktan sonra, görüntülerde Kral'la birlikte yerleri temizlediği Lard Yao Hapishanesi'nde gönderilmişti.
6
Bin 400'den fazla uygunsuz fotoğrafı sızdırılan Sineenat, Ağustos ayında serbest bırakılmıştı. Lard Yao, 20 bin mahkumu barındıran maksimum güvenlikli Klong Prem Merkez Hapishanesi'nin bir parçası.
7
Tayland'daki bu hapishane, aşırı kalabalık ve zorlu koşulları nedeniyle dünyanın en zorlu hapishanelerinden biri olarak kabul ediliyor.
8
Tayland televizyonlarında yayınlanacak olan yeni belgeselde Kral, erken tahliye edilen ve çok çalışarak rehabilite edilen mahkumlara temizlik ve yardım ederken görülüyor. Mahkumların çoğu, Kral'a sadık olmamakla suçlanarak ülkedeki katı yasalar nedeniyle hapse atıldı.
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Tayland Kralı, çıplak fotoğrafları ifşa olan metresiyle hapishane temizledi - Son Dakika


Advertisement