Son Dakika Haberleri: Time Dergisi, Suriye'deki İnfaz Görüntülerini Yayınladı

Time Dergisi, Suriye'deki İnfaz Görüntülerini Yayınladı

7 yıl önce

Amerikan Time ve Paris Match dergileri, Suriye'de gerçekleştirilen korkunç infazlara dair görüntüler yayınladı.

1
Time ve Paris Match dergileri, Suriye'de Türkiye sınırı yakınında gerçekleştirilen korkunç infazlara dair görüntüler yayınladı.
2
İsmi açıklanmayan serbest muhabir, Halep'teki Kefergan kasabasında 31 Ağustos'ta çektiği görüntüleri TIME'a verdi.
3
Kareler, yargısız infazların yaşandığı Somali'yi anımsattı.
4
Time Dergisi, dehşet verici görüntü ve ifadelerle dolu haberine, “Tüm savaşlar acımasızdır ama, Suriye içsavaşı zalimlik konusunda her gün yeni standartlar geliştiriyor gibi.." yazdı.
5
Muhabir o dakikaları şöyle anlattı: "Adamı meydana getirdiler. Gözleri bağlıydı. O gün Halep'te fotoğraflarını çektiğim dördüncü idam gerçekleşecekti."
6
Kendimi berbat hissediyordum. Kusmak üzereydim. Gazeteci olarak bunu belgelemem gerektiğini düşündüm. Halk tezahürata başladı. Herkes mutluydu. Müdahale edersem beni götüreceklerini ama bu idamın yine de tamamlanacağını biliyordum.
7
"Katıksız bir zalimlik manzarası gördüm. Adam diz çöktürüldü. Suçları okundu. Elleri bağlıydı. Donmuş gibiydi. İki muhalif kulağına bir şeyler fısıldadı. Genç adam masum ve üzgün bir tavırla cevap verdi."
8
"Arapça bilmediğimden söylenenleri anlamadım. Direndi. Boğazını kestiler. Suriye'de yaşanan o an, orta çağ sahneleri gibiydi."
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 14.09.2013 12:13 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!