Yetişkin film yıldızı Lana Rhodes'dan pişmanlık dolu itiraf: 12 yaşımdan beri hayal ettiğim sektör çok kötü - Son Dakika

Yetişkin film yıldızı Lana Rhodes'dan pişmanlık dolu itiraf: 12 yaşımdan beri hayal ettiğim sektör çok kötü

06.10.2020 13:36

24 yaşındaki Amerikalı yetişkin film yıldızı Lana Rhoades, 12 yaşından itibaren hayalinin yetişkin film yıldızı olmak olduğunu ve bunun için çok mücadele ettiğini itiraf etti. Rhoades, sektöre girdikten sonra yaşadıklarının hayal ettiğinden çok farklı ve kötü olduğunu söyledi.

1
Amerika IIinois'de dünyaya gelen ve çok zorlu bir çocukluk geçirdiğini söyleyen Rhoades, hiç cinsel içerikli film izlememesine rağmen 12-13 yaşlarından itibaren yetişkin film yıldızı olacağını bildiğini söyledi.
2
Genç oyuncu, sektöre girdikten sonra çok daha rahat bir hayatının olacağını umduğunu, yaşadığı zorlu hayattan bir kaçış olarak The Girls Next Door programına benzer bir programa ilk fırsatta katıldığını ve programa hayranlık duyduğunu belirtti.
3
Çok genç yaşta katıldığı programdan sonra Rhoades, bir grup çetenin üyeleriyle beraber yakalanınca kısa süre de olsa cezaevinde kaldı.

4
24 yaşındaki yıldız, cezaevinden çıktıktan sonra bir kafede garson olarak çalıştı. Daha sonra bir gece kulübünde striptizci olarak çalışan oyuncu, gelen teklif üzerine 18 yaşında girdiği anda cinsel içerik film sektöründe çalışmaya başladı.
5
Rhoades, cinsel içerikli filmlerde oynayarak daha iyi bir yaşama sahip olacağını hayal ettiğini ama sektörün hiç öyle olmadığını kariyerinin ilk yıllarında hayal ettiği hiçbir şey ile karşılaşmadığını söyledi.
6
Gerçek ismi Amara Maple olan oyuncu, bir yıl sonra cinsel içerikli film kariyerini bitirdi. Oyuncu, şuan ünlü kadınların hayranlarına cinsel içerikli fotoğraf ve video sattıkları onlyfans sitesinde fotoğraf ve video satarak yaşamını sürdürüyor.
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Yetişkin film yıldızı Lana Rhodes'dan pişmanlık dolu itiraf: 12 yaşımdan beri hayal ettiğim sektör çok kötü - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement