Yoksulluk İçinde Büyüdüler - Son Dakika

Yoksulluk İçinde Büyüdüler

21.07.2009 23:09

1
Onlar bugün ABD'de gösteri dünyasının en çok kazanan yıldızları.

Bırakın şarkı söylemeyi ya da oyunculuk yapmayı bazen özel bir gecede sadece görünerek bile milyolarca dolar kazanıyorlar. Ama bütün hayatları öyle geçmedi...

Bazılarının çocukken oturacak bir evi bile yoktu, bazıları da restoranlardaki yemek artıklarıyla beslendi.

İşte Hollywood'un bugün paraya para demeyen bazı yıldızlarının yoksulluk içinde geçen çocukluk yıllarından anılar.

2
KELLY RIPA

Güzel yıldız orta halli bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiş. Ripa otobüs şoförü olan babasının her zaman çok çalıştığını söylüyor ve ekliyor. 'Çünkü o bizim hayatta hep en iyisine sahip olmamızı istiyordu.'

3
4
5
SARAH JESSICA PARKER

Dünyada izlenme rekorları kıran dizi 'Sex and the City'nin başrol oyuncusu da çocukluğunun yokluk içinde geçtiğini, çoğu zaman elektriklerinin ve telefonlarının kesildiğini söylüyor. Ayrıca her yılbaşı ve doğumgünlerini kutlayamadıklarını ekliyor.

6
7
8
MARIAH CAREY

O henüz üç yaşındayken annesiyle babası boşandı. Opera şarkıcısı olan annesiyle birlikte çok sık taşınmak zorunda kalmış Carey, O günleri şöyle anlatıyor Carey 'Annem bazen üç ayrı işte birden çalışmak zorunda kalırdı.Küçük bir çocukken çok zor zamanlar geçirdim.'

9
10
11
LEONARDO DICAPRIO

Ünlü aktör küçükken annesiyle birlikte uyuşturucu satıcıları ve hayat kadınların yoğunlukta olduğu bir semtte yaşamak zorunda kalmış.

12
13
14
ELLEN POMPEO

Altı kardeşin en küçüğü olan Pompeo henüz 4 yaşındayken annesini aşırı dozda uyuşturucudan kaybetmiş. Yoksul bir yaşamdan zenginlik içinde bir hayatın kendisine neler hissettirdiği sorusunu ise 'Kendimi suçlu hissediyorum' diyerek açıklıyor Pompeo.

15
16
17
HILARY SWANK

İki Oscar ödüllü yıldız bir tır parkında büyümüş. 'Başımın üzerinde bir çatı vardı ve yiyecek bir şeyler de buluyordum. Bu tür bir yerde yaşamanın sadece düşük gelirlilere özgü olduğunu bilmiyordum o zamanlan' diye anlatıyor Swank.

18
19
20
TOM CRUISE

Cruise küçük bir çocukken çalışmaya başlamış. 'Çünkü hiç paramız yoktu' diye anlatıyor aktör. Ama bundan hiçbir zaman şikayet etmemiş. 'Çocukların çalışmasına izin vermemek komik ve aptalca bir düşünce tarzı' diyen aktör sözlerini şöyle sürdürüyor: 'Çalışmayı seviyordum. Kendi paramı kazanmayı ve bu parayla bir şeyler satın almayı seviyordum. Bu durumdan büyük gurur duyuyordum. '

21
22
23
OPRAH WINFREY

ABD'nin en çok kazanan TV yıldızlarından biri olan Winfrey bugün yanında çalışan yüzlerce kişiyi aileleriyle birlikte tatile çıkarıp tüm masraflarını karşılayacak durumda. Ama çocukluğu pek öyle geçmemiş. Missisippi'de elekriği bile olmayan bir çiftlikte dünyaya gözlerini açan Winfrey, çocukluğunda genellikle yalın ayak gezermiş. Kendi yağlarını kendileri yapıp giysilerini de kendileri dikermiş.

24
25
26
JENNIFER HUDSON

Rol aldığı 'Dream Girl' projesini bir zamanlar Burger King'te çalışırken hayal ettiğini söylüyor.

27
28
29
JEWEL

Ünlü yıldızın çocukluğu o kadar büyük bir yoksulluk içinde geçmiş ki. Bunu Jewel'ın şu sözlerinden anlamak da mümkün: 'Çalıştığım restorandaki insanların tabaklarında kalan artık yiyeceklerle beslenirdim. Bazı fast food restaronlarından tuvalet kağıdı çalardım.

30
31
32
LEIGHTON MEESTER

Annesinin bir uyuşturucu ticaretine karışması nedeniyle 10 yıl ceza aldığı sırada hapispanede doğdu Meester. 'Benim için ağızlarında gümüş kaşıkla doğan insanlarla iletişim kurmak zor' diyor genç yıldız.

33
34
35
CHARLIZE THERON

Hollywood'un en güzel ve en çok kazanan kadın yıldızlarından biri Charlize Theron. Ama sadece 15 yaşında bir genç kızken yaşamaya başladığı trajediler zinciri ilerleyen yaşlarına kadar sürdü. Önce eve alkollü gelip kendisini, annesini ve kızkardeşini öldürmekle tehdit eden babasının, annesi tarafından vurularak öldürülmesine tanık oldu. Bu, genç yıldızın hayatında büyük bir travmaydı. Ama ondan sonra da bugünlere gelmesi hiç de kolay olmadı.

36
Charlize Theron bu olayın ardından 1 yıl geçmeden doğup büyüdüğü Güney Afrika'yı terk edip Milano'ya gitti. Burada 1 yıl kaldıktan sonra da New York'un yolunu tuttu. Joffrey Bale Okulu'na devam eden Theron'un dizinde bir sakatlık olunca bu hayaline veda etmek zorunda kaldı.

Cüzdanında sadece 120 dolarla Hollywood'a giden yıldız burada oyuncu olarak şansını denemeye karar verdi. Ama her şey onun aleyhineydi.

37
Tam bu zor günlerde bir bankada kasiyerle tartışırken arkasında duran adam onun hayatını değiştirdi. O anı şöyle anlatıyor Theron 'Bana oyuncu olup olmadığımı sordu. 'Hayır, ama olmak istiyorum' deyince de bir menajer olduğunu ve onu aramamı istedi.' İşte bu karşılaşma ona 2 Days In The Valey adlı filmdeki rolün kapılarını açtı. Şeytanın Avukatı filminde Keanu Reeves ve Al Pacino ile oynamak için tam altı kez provalara katıldı. Sonunda Reeves'in problemli karısı rolü onun oldu.

Son Dakika Yoksulluk İçinde Büyüdüler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement