Son Dakika Haberleri: 24 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz

24 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz

8 yıl önce

1
24 Ekim 2011 Pazartesi günü sizi neler bekliyor?
2
Maddi konularla ilgili olumsuzlukların size yansıması süregelen ilişkinizde pürüzler yaratıyor. Bugün, deneyimlerinizi arttırma yoluna giderken, eski olayların üzerinizde bıraktığı etkiyi unutmayacaksınız. Uzun süredir geliştirmeyi arzuladığınız yeteneklerinizi ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız.
3
Bugün, kendinizi sınamalı ve farklı düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bu dönem ruhsal gelişiminize önem veriyorsunuz. Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin veriyor, ruhsal dengenizi sağlamak için olaylara mantıklı yorumlar getirmeye çalışıyorsunuz. Sabırlı olduğunuz takdirde sonuç sizin için olumlu olacak.
4
Bugün Başak'taki Ay'ın verdiği etkilerle, kişisel deneyimlerinizi arkadaşlarınızın desteğiyle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktivitelerinizde daha da güçleniyorsunuz. İşleriniz ve aileniz arasında kalmak istemiyorsanız, bugün zamanınızı iyi planlamalısınız.
5
İşyerinizde duygusal motivasyonunu sağlayacağınız bir gün. Etrafınızdan çabuk etkileniyor ve problemlerinizi yaptığınız işe aksettirebiliyorsunuz. Bugün duygusal kırıklıklara açık bir gününüzdesiniz. İç sesinizin sizi olumsuz düşüncelere yönlendirmesine izin vermemelisiniz.
6
Eski dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Geçmişte aldığınız bir teklifi tekrar değerlendirebilirsiniz. Önünüze farklı fırsatlar çıkabilir. Süregelen ilişkileri olanlar için sürpriz gelişmeler olabilir. İlişkilerinin başında olanlar karşı tarafın ani fikir değişimlerine karşı temkinli ve hazırlıklı olmalı.
7
Yoğun duygular içindesiniz. Fakat pratik yönünüz sayesinde gerçek isteklerinizi arka plana atmayı başarabiliyorsunuz. Bugün, hırslarınızı kullanmak istemeyecek ve mantıklı davranışlarınızla çevrenize olumlu yaklaşacaksınız. Sahip oldğunuz değerlerin farkındasınız ve gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor
8
Bugün, ailevi konular üzerinde odaklanabilirsiniz. Onların duygusal problemleri sizi rahatsız edebilir. Özellikle bazı olaylardan çok fazla etkileniyorsunuz. Girişimciliğinizi ortaya çıkaracak enerji düşüklüğü yaşıyorsunuz.. Bugün, iç sesinizin doğrultusunda hareket ederken, başlangıçlar yerine, yarım kalan işlerinizi tamamlamalısınız
9
Bugün, bulunduğunuz ortamlarda güvensizlik duygusu hissedebilirsiniz. Ay'ın bulunduğu konum, düşüncelerinizi olumsuz etkileyebilir. Kombinasyon burcunuz Aslan'da bulunan Mars, düşüncelerinizde sizi ısrarcı yapıyor. İş hayatınızda ise, birlikte çalıştığınız kişilerin kapasitesini dengelemek zorunda bırakıyor.
10
Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak. Bugün, katılacağınız toplantılarda olumlu hareketlerinizle birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaracaksınız. Bugün dengenizi korumalı ve yaşam konforunuzu artıracak çalışmalara daha belirgin bir şekilde yönelmelisiniz.
11
Bugün gelişim evinizde ilerlerken üstünlük duyguları içinde olabilirsiniz. Toplumsal konulara eğilim gösterme ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarınız var. Onların olumlu destekleri sayesinde bugün birçok problemlerinizin üstesinden kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Sosyal aktivitelerinizde canlanma söz konusu olacak.
12
Bugün, güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacaksınız. Olayları farklı yönlerden araştırmak isteyeceksiniz. Beklentilerinizde acele etmemelisiniz. Kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Mars'ın karşıt evinizdeki konumu, partnerinizle birlikte yeni bir yapılanma olayına girebileceğinizi gösteriyor. Bugün, öfkenizi dengelemek zorunda kalacaksınız.
13
Ay karşıt burcunuz Başak'ta ilerliyor. Kaybettiğiniz fırsatları tekrar kazanma şansınız söz konusu olacak. Enerjinizi dengeleyerek, başarılı bir planlamaya girebilirsiniz. Bilinçaltı takıntılarınızın sizi olumlu yönlendirmesi, çoğu kez başarınıza doğal bir katkıda bulunabiliyor. Aşırı uçlarda dolaşmadığınız zaman daha verimli olabiliyorsunuz.


Haber Yayın Tarihi: 24.10.2011 11:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak