Son Dakika Haberleri: Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Yeni Mesleği Tartışma Yarattı!

Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Yeni Mesleği Tartışma Yarattı!

27 gün önce

Yaklaşık 10 yıl boyunca cinsel içerikli yapımlarda yer alan yetişkin film yıldızı Sunny Leone, yeni mesleği ile ilgili olumsuz eleştirilere verdiği yanıtla gündem oldu.

1
37 yaşındaki Sunny Leone, 2001 yılında yetişkin film sektöründe çalışmaya başladı.
2
Hindistan asıllı ABD vatandaşı Sunny Leone, 2012 yılında yetişkin film sektörünü bıraktı ve Hindistan film prodüksiyon merkezi Bollywood'a transfer oldu.
3
Sunny Leone'un kararı çok sayıda hayranını ve takipçisini üzdü ve bu sebeple uzun süre sert eleştirilere maruz kaldı.
4
Geçtiğimiz günlerde Hint aktör Arbaaz Khan, Sunny Leone ile kariyerindeki değişiklikler ve bu sebeple yapılan eleştirileri konu alan bir röportaj videosunun tanıtımını sosyal medya üzerinden yayınladı.
5
Leone, kariyeriyle ilgili bu değişikliği hedef alan hakaretlere ve kendisini kıskananlara teşekkürlerini şu mesajla sundu:
6
"Beni tartıştığınız için çok teşekkür ediyorum. Bu harika hissettiriyor çünkü sayfamda ne kadar vakit geçirdiğinizi biliyorum."
7
Ayrıca fotoğraflarını yakan ve kentlerini ziyaret ederse kendisini öldüreceğini söyleyen ve garip fanatik gruplar olarak adlandırdığı kişiler içinse medyayı suçladı.
8
Leone, yetişkin film sektöründe çalıştığı dönemi, zamanın şartları için en iyi karar olarak niteledi.
9
10
11
Tanıtım videosu çeken Leone, ayrıca kendi kozmetik markasını kuracağını anlattı ve Bollywood film kariyerinden bahsetti.
12
13
14
Haber Yayın Tarihi : 24.04.2019 10:02 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

107 Kilo Olunca Mankenliği Bırakmıştı, Podyumlara Geri Dönüyor Denizli'de Yürekleri Ağza Getiren Kare! Bahçeye Daldı, Kafese Sıkışıp Kaldı Kadın'da Bahar'ı Deliye Döndüren Olay! Cinsel İlişki Pozları İfşa Oldu Ormandan Kaçtı, Bir Anda Mahalleyi Bastı! Ben Bilirim Yarışmasına Damga Vuran Olay! Seyit Onbaşı'yı Bilemediler