Son Dakika Haberleri: Tayland Kralı, sevgilisini, karısının gözü önünde 'Resmi Metres' ilan etti!

Tayland Kralı, sevgilisini, karısının gözü önünde 'Resmi Metres' ilan etti!

19 gün önce

Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, eski yakın koruması olan 34 yaşındaki Sineenat Wongvajirapakdi'yi, 3 ay önce evlendiği eşinin gözü önünde 'Resmi Metres' ilan etti.

1
Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, geçen pazar günü eski yakın koruması olan 34 yaşındaki Sineenat Wongvajirapakdi'yi, üç ay önce evlendiği karısının da yer aldığı bir törende 'Resmi Metres' ilan etti.

2
Tören sırasında resmi metres ilan edilen Sineenat Wongvajirapakdi, Tayland Kralı Maha'nın ayaklarına kapandı ve Kral Maha, sevgilisinin başından aşağı kutsal su dökerek onu metresi ilan etti.

3
1932 yılından beri ülkeyi yöneten monarşide, ilk defa bir kral çok eşli evlilik yapmış oldu.

4
Tayland Kralı Maha'nın 'Resmi Metresi' unvanına sahip olan Sineenat Wongvajirapakdi, daha önce Ananda Mahidol Askeri Hastanesi'nde hemşire olarak çalışıyordu.
5
Kralın 3 ay önce evlendiği 4. eşi Suthida ise daha önce kralın özel koruma birliğinin komutanıydı.
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 05.08.2019 01:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyaca ünlü tasarımcı Kimberley Garner, bikinili pozlarıyla kendine hayran bıraktı! İngiltere'nin parti müdavimleri yine eğlenceye doyamadı! Alkolün dozu kaçınca ortalık karıştı Yalnızca bir avucu bile istenmeyen kilolara savaş açıyor, yorgunluğu def ediyor! Antarktika kıtasının fotoğrafını çekene 100 bin lira! Güven Bana'ya damga vuran olay! Müge Anlı ayrılmak üzere olan çifti barıştırdı