Tayland Kralı, sevgilisini, karısının gözü önünde 'Resmi Metres' ilan etti! - Son Dakika

Tayland Kralı, sevgilisini, karısının gözü önünde 'Resmi Metres' ilan etti!

Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, eski yakın koruması olan 34 yaşındaki Sineenat Wongvajirapakdi'yi, 3 ay önce evlendiği eşinin gözü önünde 'Resmi Metres' ilan etti.

1
Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, geçen pazar günü eski yakın koruması olan 34 yaşındaki Sineenat Wongvajirapakdi'yi, üç ay önce evlendiği karısının da yer aldığı bir törende 'Resmi Metres' ilan etti.

2
Tören sırasında resmi metres ilan edilen Sineenat Wongvajirapakdi, Tayland Kralı Maha'nın ayaklarına kapandı ve Kral Maha, sevgilisinin başından aşağı kutsal su dökerek onu metresi ilan etti.

3
1932 yılından beri ülkeyi yöneten monarşide, ilk defa bir kral çok eşli evlilik yapmış oldu.

4
Tayland Kralı Maha'nın 'Resmi Metresi' unvanına sahip olan Sineenat Wongvajirapakdi, daha önce Ananda Mahidol Askeri Hastanesi'nde hemşire olarak çalışıyordu.
5
Kralın 3 ay önce evlendiği 4. eşi Suthida ise daha önce kralın özel koruma birliğinin komutanıydı.
6
7
8
9

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Beyrut'u kana bulayan patlama 300 bin insanı evsiz bıraktı Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek