Yolun Ortasında Köpek Balığı Bulundu! - Son Dakika

Yolun Ortasında Köpek Balığı Bulundu!

30.03.2017 15:40

Avustralya'nın Queensland eyaletinde etkili olan Debbie Kasırgası, birçok kentin sular altında kalmasına sebep olduğu o görüntüler foto galeri sayfamızda. Avustralya'nın genelinde etkili olan Debbie Kasırgası nedeniyle yetkililer, bölgede yaşayanların güvenli bölgelere gitmeleri gerektiğini belirtti.

1
Sele yol açtı
Sele yol açtı
Avustralya'nın Queensland eyaletinde etkili olan Debbie Kasırgası, birçok kentte sele yol açtı.

2
Yaşam alanı sular altında!
Yaşam alanı sular altında!
Yetkililer, hafta başından bu yana Queensland'de etkisini sürdüren kasırganın neden olduğu şiddetli yağış yüzünden eyalete bağlı birçok kentte caddeler, araçlar, evler ve iş yerlerinin sular altında kaldığını açıkladı.

3
Köpek balığı bulundu!
Köpek balığı bulundu!
Debbie Kasırgasında kurtarma ekipleri sel sularının kent merkezine kadar getirdiği bir köpekbalığı buldu. Ufak bir su birikintisi içinde kalan vahşi köpek balığı cansız bir şekilde öylece yatıyordu.

4
Vatandaşlara güvenli bölgelere gitmesi uyarısı yapıldı!
Vatandaşlara güvenli bölgelere gitmesi uyarısı yapıldı!
Eyaletin güneyinde yaklaşık 11 bin ev ve iş yerine hala elektrik verilemiyor. Acil Hizmet (SES) ekipleri, Yeni Güney Galler eyaletinin Lismore, Murwillumbah, Tweed Heads kentlerinde yaşayan 40 bin kişiye evlerini boşaltarak güvenli yerlere gitmeleri uyarısında bulundu.

5
Ölü ya da yaralı yok!
Ölü ya da yaralı yok!

Gün içinde yaklaşık 3 bin 600 acil yardım çağrısı aldıklarına işaret eden SES yetkilileri, şimdiye kadar olumsuz hava koşulları nedeniyle ölen ya da yaralanan olmadığını belirtti.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Yolun Ortasında Köpek Balığı Bulundu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez