Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor - Son Dakika

Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor

25.09.2020 14:48
Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor, System.String[]

Geçtiğimiz yıllarda finansal bağımsızlıklarını kazanmak ve kendilerine farklı bir yaşam kurmak için İngiliz Kraliyet Ailesi'nden ayrılan yeni projeleri için çalışmalarına hız verdi.

İngiliz Prens Harry (36) ve aktris Meghan Markle (38) çifti, ABD'ye taşındıktan sonra bir dijital yayın platformu ile 150 milyon dolarlık anlaşma yapan çift diğer yandan gizli tuttukları bir projenin yapımcılığı için çalışmalarına devam ediyor.

Projeleri için kursa kaydolan Prens Harry ayrıca Oscar ödüllü yönetmen Ron Howard'dan film yapım dersleri almaya başladı.

A Beautiful Mind filmiyle iki Oscar kazanan 66 yaşındaki yönetmen Ron Howard, 70'lerin sitcom Happy Days'de Richie Cunningham karakterini canlandırmaya başladı. Oyunculuktan yönetmenliğe geçti ve Hollywood'da kamera arkasındaki en saygın figürlerden biri oldu.

Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor
Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor
Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor
Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor

Kaynak: Tekmoloji

Son Dakika Teknoloji Prens Harry Film Yapımcısı Oluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Oruç Reis'in Navtex süresi 27 Ekim'e kadar uzatıldı Van Dijk'ın yerine stoperde oynayan Fabinho'nun çizgiden çıkardığı top maça damga vurdu "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, İBB'nin söktüğü dikey bahçelere talip oldu Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen doktor hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi