Son Dakika Haberleri: 32 yaşındaki kadın öğretmen, eğitim amaçlı gönderildiği ıslahevinde, çocuk mahkumla cinsel ilişkiye girdi!

32 yaşındaki kadın öğretmen, eğitim amaçlı gönderildiği ıslahevinde, çocuk mahkumla cinsel ilişkiye girdi!

22 gün önce

ABD'de, 32 yaşındaki Maggie Christine Stastny isimli kadın öğretmenin, eğitim vermesi için gönderildiği ıslahevinde, küçük yaşta bir mahkumla cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı.

1
ABD'nin Colorado eyaletinde yaşayan Maggie Christine Stastny isimli kadın öğretmen, eğitim için gönderildiği ıslahevinde, küçük yaşta bir mahkumla cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle tutuklandı.
2
32 yaşındaki kadın öğretmen, çocuk mahkuma, kendisiyle cinsel ilişkiye girmesi için yüklü miktarda para teklif etti.
3
Stastny'nin suçu, Facebook'ta bir arkadaşıyla sohbet ettiği sırada, arkadaşına bu yılın başlarında bir ıslahevine gittiğini ve orada bir çocukla cinsel ilişkiye girdiğini anlatmasıyla ortaya çıktı.
4
Stastny'nin arkadaşı, öğrendikleri karşısında dehşete düşünce, kadın öğretmeni polise ihbar etti. 32 yaşındaki öğretmen, ihbar üzerine tutuklandı.
5
Ayrıca, Maggie Christine Stastny'nin sözleşmesi, öğretmenlik yaptığı lisenin yönetimi tarafından feshedildi. Haberler.com/ Dış Haberler
Haber Yayın Tarihi: 22.09.2019 04:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tosun bebek görenleri şoke etti! ''Sumo güreşçisi gibi!'' Ağızları açık bırakan olay! Yıllardır aradığı ablası kapı komşusu çıktı Bu adada sadece 9 kişi yaşıyor! Bakın nasıl geçiniyorlar 'Uyuyan Güzel' masalı gerçek oldu! 20 yaşındaki genç kız 8 ay boyunca aralıksız uyudu Hande Erçel'in hamile ablasıyla verdiği pozlar Instagram'ı yıktı geçti!