Böyle düğün sürprizi görülmedi! Kız kardeşinin düğününü lama ile bastı! - Son Dakika

Böyle düğün sürprizi görülmedi! Kız kardeşinin düğününü lama ile bastı!

05.03.2020 15:28

Amerikalı Mendl Weinstock, kız kardeşinin düğününe smokin giydirilmiş bir lama eşliğinde katılarak herkesi şaşırttı. Lamalı düğün fotoğrafı, sosyal medyada viral hale geldi.

1

Bazı çiftler düğünlerinde misafirlerini eğlendirmek ve asla unutamayacakları anlar yaratmak için farklı şeyler yapıyor ama böylesi daha önce ne görüldü, ne duyuldu!

2
Amerikalı Mendl Weinstock, 5 sene önce kız kardeşine, "Sen evlendiğinde düğününe lama getireceğim!" demişti ve her ikisi de o yıllarda bunu bir şaka olarak kabul etmişti. Ama Mendl, kardeşini şaşırtmak istemişti ve neden olmasın diye düşündü.
3
Mendl, yıllar önce verdiği sözünü yerine getirmeye ve kız kardeşinin düğününü lama ile basmaya karar verdi. Hem de ona smokin giydirerek...
4
Beş yıl önce konuştuklarında kardeşlerin arasında bir şaka olarak kalan şey, Mendl Weinstock'un kararıyla gerçek oldu. Şaka, Weinstock'a 450 dolara mal oldu. Weinstock'un kız kardeşi ve smokinli lama ile birlikte çekilen fotoğrafı, Reddit adlı sosyal medya kanalında yayımlamasıyla, fotoğraf sadece iki gün içinde 156 bin beğeni, 3,6 bin yorum aldı.

5
Fotoğrafın sosyal medyada popüler hale gelmesinin ardından Insider'a röportaj veren Weinstock, "Kız kardeşim henüz hiç kimseyle flört etmezken nasıl bir düğün yapacağından bahsediyordu. Ben de eğer benim düğününe gelmemi istiyorsa yanımda bana bir lamanın eşlik etmesi gerektiğini söyledim. O da 'Tamam lama da davetli o zaman' demiş bulundu" diye konuştu.
6
Gelin Riva da aynı röportajda, ağabeyinin bu lama fikrini sürekli gündeme getirdiğini söyleyerek, "Son beş yılda bana haftada iki kez hatırlatıyordu. Bunun gerçekte olmayacağından emin olmaya çalışıyordum. Ama sonuçta lama düğünüme geldi" dedi. Riva ayrıca, "Ağabeyim aklına bir şey koyarsa yapar. Ona nişanlandığımı söylediğimde bana, 'Harika, hemen lama çiftliğini arıyorum' dedi.

7
Muhtelemen bir saat sonra lamanın kiralandığı şeklinde bir mesaj aldım" diye konuştu. Düğününde lama ile karşılaşan gelinin ilk tepkisi, ağabeyine, "Senden nefret ediyorum" şeklinde oldu. Riva, daha sonra bu ilginç şaka ile eğlendiğini söyledi.

Son Dakika Böyle düğün sürprizi görülmedi! Kız kardeşinin düğününü lama ile bastı! - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement