Cinsel içerikli mail atan sapık tekrar ortaya çıkınca Hadise, soluğu savcılıkta aldı - Son Dakika

Cinsel içerikli mail atan sapık tekrar ortaya çıkınca Hadise, soluğu savcılıkta aldı

10.04.2020 12:05

Güzel şarkıcı Hadise, daha önce cinsel içerikli e-mail attığı ve kendisini takip ettiğini iddia ettiği şahıstan şikayetçi olmuştu. Günlerini evinde karantinada geçiren şarkıcı, bir kez daha aynı kişinin attığı taciz içerikli maillerle karşılaştı. Ünlü yıldızın tekrar savcılığa başvurduğu öğrenildi.

1
Hadise'nin geçtiğimiz aylarda cinsel içerikli mailler attığını iddia ettiği kişi ile yeniden başı derde girdi.
2
"Bana cinsel içerikli e-mailler atıyor. Beni takip ediyor, gittiğim yerleri ve giydiğim kıyafetleri biliyor" diyerek şahıstan şikayetçi olan Hadise, şimdiler aynı kişinin benzer içerikli mesajlarını alıyor.
3
Yeniden ortaya çıkan taciz mesajları, güzel şarkıcıyı evinde karantinaya girdiği dönemde huzursuz etti.

4
Günaydın'ın haberine göre Hadise Açıkgöz, kendisini yeniden taciz etmeye başlayan kişi hakkında savcılığa ikinci kez şikayette bulundu
5
Savcılık, şahıs hakkında e-mail yoluyla tacizde bulunarak huzur ve sükûnu bozduğu gerekçesiyle 6 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açmıştı. Son şikayetle birlikte durumla ilgili yeniden soruşturma başlatıldı.

6
7
8

YORUMLAR (9)
  • RoJHaT-AVaŞiN: HADİSE HANIMDA İNSANLARI TAHRİK EDİYOR SEVAP İŞLEYELİM DERKEN BİZİ GÜNAHA SOKUYOR ONUN SAYESİNDE GÜNAH İŞLEDİM NORMAL GEZSE KİMSE BİRŞEY DEMİYECEM KENDİSİ BİLİNÇLİ OLLARAK AÇIK GEZİYOR İNSANLARI TAHRİK EDİYOR Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Yasemin Erdoğan: Yaa Hadise'nin ne giydiğinde sanane acaba.Sen onun ne giydiğini karışamazsın. 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Cinsel içerikli mail atan sapık tekrar ortaya çıkınca Hadise, soluğu savcılıkta aldı - Son Dakika


Advertisement