İran, dünyanın en büyük AVM'sini koronavirüs hastanesine çevirdi - Son Dakika

İran, dünyanın en büyük AVM'sini koronavirüs hastanesine çevirdi

3 gün önce

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan Covid-19'dan en çok etkilenen ülkelerden biri olan İran, dünyanın en büyük alışveriş merkezi olarak nitelendirilen İran Mall'ı hastaneye çevirdi.

1
Yeni tip koronavirüs salgınından 24 bin 811 vaka ile en çok etkilenen ülkelerden olan İran, başkent Tahran'daki dünyanın en büyük AVM'si olarak nitelendirilen Iran Mall'ı hastaneye çevirdi.
2
İran devlet televizyonundan yapılan açıklamada, korona virüs hastalarının tedavisi için Iran Mall'ın bir bölümünün geçici olarak hastane olarak kullanılacağı belirtildi.

3
Tahran'ın batısında yer alan alışveriş merkezinin 45 bin metrekarelik sergi alanına hastalar için 3 bin yatak yerleştirildiği ifade edildi.
4
Tahran'da salgının yayılmasını önlemek amacıyla ticaret merkezleri kapatılmıştı.
5
İran Sağlık Bakanlığından dün yapılan açıklamada, korona virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısının bin 934'e, ülkedeki toplam vaka sayısı ise 24 bin 811'e ulaştığı belirtilmişti.
6
Çin ve İtalya'dan sonra Kovid-19'dan en çok etkilenen ülkelerden biri olan İran'ın Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkeyi yeni bir koronavirüs dalgasının beklediğini söyledi.
7
İran'ın dini lideri Ali Hamaney, geçen hafta ABD'nin virüs için yardım teklifini kabul etmemiş ve ABD'yi virüsü üretmekle suçlamıştı.
8
9
10
11


YORUMLAR (2)
  • TUNÇ06: BİR YERDE OKUMUŞTUM UNUTUM BU AVM ler GÜN GELECEK HASTANE OLACAK DİYE...VE YAPILARINA BAKIN HASTANE OLMAYA ÇOK ELVERİŞLİ...BU ARA DA VURGUNÇULR VE ZENGİN GENE YIRTAR OLAN ALT TABAKAYA OLUR HER ZAMAN..İŞSİZLİK BORÇ NE OLACAK ? İNŞ. ÇABUK ZARARSIZ ATLATILIR ARTIK SÜREÇ KISALMALI ARTIK .. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • gakgoş: CİNLİLER NE DİYOR KEMİK ÜSTÜNDE ET OLAN HER ŞEYİ YERİM VE YEDİLER GÖRDÜK SONU NE OLDU İNŞALLAH ŞİFA VE İLACINI BULURLAR ALLAH BULDURUR SA İRAN DA KAPALI BİR KUTU KENDİNİ AŞAMADI AÇTIRAMADI AMERİKA KUTUNUN AĞZINI AÇMAK İSTİYOR BAKIP KAÇIYOR PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.V. NE DEMİŞ BEN ARAPIM AMA ARAPLAR BENİMLE DEĞİL DEMİŞ TÜRKLERİ SEVMEYEN TÜRK DÜŞMANI SUUDİLER DAHİL HALA İNGİLİZ VE FRANSIZLARIN ESARETLERİ ALTINDALAR ONUN İÇİN ONLARLA DOST OLAMAYIZ OSMANLI MIZA HIRSIZ DİYENLERLE İŞİMİZ OLMAZZZZ Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı Bağışıklık sistemini demir gibi yapan Limonlu suyun vücuda olan etkisi inanılmaz Yüzme bilmeyenlerin bile batmadığı göl: Lut Gölü