Japonya'da Çizgi Karakterler Kardan Adama Dönüştü - Son Dakika

Japonya'da Çizgi Karakterler Kardan Adama Dönüştü

1
Japon kültüründe önemli bir yeri olan ve "Anime" olarak adlandırılan çizgi karakterler, ülkedeki son kar yağışı sonrası kardan adam figürleri olarak sokaklara döküldüler. Telefonunda Pokemon GO olanlar bu karakteri tanıyacaktır.

2
Mega Kamex isimli bu karakteri kardan adama dönüştüren ise Fuji Dağı'nın yakınlarında yaşayan Kazu Sae. Amatör heykeltraş, erimeyi engellemek için her gün iş sonrası ona bakım yaptığını da açıklıyor.

3
Instagram kullanıcısı Abemi, eserinin evine girmek üzereymiş gibi gözüktüğünü söylüyor. Ancak seçtiği karakter Kaonashi (Suratsız) olunca bu biraz korkutucu çünkü Kaonashi, "Ruhların Kaçışı" adlı ünlü animasyon filmde insan yiyen bir hayalet.

4
5
Daha neşeli ve popüler bir seçenek de Studio Ghibli klasiği olan Totoro. Bu kardan adamın yaratıcısının komşuları, onun bu yeteneğine alışık. Çünkü o her yıl başka bir karakterle karşılarına çıkıyor. Japonya'nın kuzeyindeki Furano adasında yaşayan Masayuki Kamachi de filmdeki gibi otobüs bekleyen bir Totoro yapmış.

Tabi kardan bir "kedi otobüsünün" onu almaya gelip gelmediğini bilmiyoruz.

6
Yurika Minami de kardan istifade eksi 20 derecede kocaman bir "Anpanman" yapıp bebeğin onunla korumuş.

7
Shingeki no Kyojin (Devlere Saldırı) adlı Japon çizgi romanından (manga) esinlenen bu figür de oldukça başarılı. Çizgi romanda "Titan" adındaki insan yiyen devler, distopik bir gelecekte duvarlarla kendilerini korumaya çalışan insanlığı tehdit ediyorlar.

8
9
Tokyo'nun güneyinde Nagoya şehrinde yaşayan Instagram kullanıcısı cobrakasano da bu Titan'ı yalnızca iki saatte yapmış.

Haber Yayın Tarihi: 21.01.2017 12:37

Son Dakika Japonya'da Çizgi Karakterler Kardan Adama Dönüştü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü