Ünlü şarkıcı Hadise, koronavirüse karşı maske takarak önlem aldı - Son Dakika

Ünlü şarkıcı Hadise, koronavirüse karşı maske takarak önlem aldı

2 ay önce

Oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme gelen Hadise, binlerce insanın ölümüne neden olan koronavirüse karşı maske takarak önelme aldı. Ünlü şarkıcı maskeyle verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı.

1
Şu ana kadar 2 binden fazla insanın ölümüne sebep olan koronavirüse karşı maske önlemine ünlü şarkıcı Hadise de dahil oldu.
2
Son olarak maske taktığı pozunu paylaşan, başarılı şarkıcı fotoğrafına 'tarz' notunu düştü.

3
İddialı pozlarıyla adından söz ettiren Hadise, pembe uzun elbisesiyle ayna karşısında verdiği fotoğrafları sosyal medya hesabında çok konuşulmuştu.
4
Hadise'nin fotoğraflarına uyguladığı photoshop ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı.
5
Hadise, yayınladığı bu paylaşımında Özge Ulusoy'a benzetildi. Yaptığı photoshop ile Ulusoy'a benzetilen Hadise'ye takipçileri, "Aynadaki yüzüne photoshop yapmayı unutmuşsun" şeklinde yorumlarda bulundu.

6
Aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından paylaştığı her fotoğraf ve açıklaması haber olan başarılı şarkıcı Hadise, son olarak siyah derin yırtmaçlı kıyafetiyle verdiği pozları paylaştı.
7
Birkaç gündür aşk hayatıyla gündeme gelen Hadise, oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başladı. İkilinin ilişkisini Hadise'nin Yıldırım'ın köpeğiyle çektirdiği pozları kalp emojisiyle paylaşmasıyla ortaya çıktı.
8
Ancak Hadise'den ilginç bir hamle geldi. Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeği ile olan karesini sosyal medya hesabı üzerinden sildi.
9
Bu durum akıllara çiftin arasına kara kedi mi girdi düşüncesini getirirken, başka iddialara göre de Kaan Yıldırım'ın Hadise'nin ilişkilerini açık etmesinden dolayı ona kızgın olduğu söylentilerine neden oldu.
10
11


YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi Belediyenin sahip çıktığı İsmail Amca'nın son hali yürekleri ısıttı Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı