Eşiyle Kavga Ettikten Sonra Evini Yaktığı Öne Sürüldü - Son Dakika

Eşiyle Kavga Ettikten Sonra Evini Yaktığı Öne Sürüldü

01.01.2012 06:26
Eşiyle Kavga Ettikten Sonra Evini Yaktığı Öne Sürüldü, System.String[]

Fatih'te, eşiyle kavga eden Ömer D.'nin (38), yeni yılın ilk saatlerinde ailesiyle birlikte oturduğu evi ateşe verdiği iddia edildi.

Fatih'te, eşiyle kavga eden Ömer D.'nin (38), yeni yılın ilk saatlerinde ailesiyle birlikte oturduğu evi ateşe verdiği iddia edildi. Olay sırasında evde kimsenin bulunmaması büyük bir faciayı önledi. Zanlı kaçarak izini kaybettirdi.

Karagümrük Mahallesi Kabakulak Sokak numara 4'te oturan Ömer ve Kudret D. çifti, iddialara göre saat 01.00 sıralarında tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Ömer D., evden ayrıldı. Bir süre sonra eşini arayan Ömer D., "Şimdi eve geliyorum. Evi yakacağım" dedi. Paniğe kapılan Kudret D., iki çocuğunu da alarak, akrabalarının evine gitti. Saat 03.00 sıralarında tekrar eve dönen Ömer D., yanında getirdiği bir bidon benzini eve dökerek ateşe verdi ve kaçtı. Patlama sesleriyle uyanan mahalle sakinleri hemen polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Adrese gelen itfaiye ekipleri sokakların dar olması sebebiyle yangın yerine ulaşamadı. İtfaiye ekipleri, hortumları birleştirerek, zor da olsa yangına müdahale etti. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, Ömer D.'nin yakalanması için çalışma başlattı.

Çiftin uzun süre kavga ettiğini, hatta bir ara polislerin geldiğini ifade eden bir mahalle sakini, "Polisler olay yerine geliyordu. Ancak hiçbir şey yapamadı. Zanlı evi yaktıktan sonra, patlama meydana geldi. Evde kimsenin bulunmaması büyük bir facianın önüne geçti" ifadelerini kullandı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Eşiyle Kavga Ettikten Sonra Evini Yaktığı Öne Sürüldü
Eşiyle Kavga Ettikten Sonra Evini Yaktığı Öne Sürüldü

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Eşiyle Kavga Ettikten Sonra Evini Yaktığı Öne Sürüldü - Son Dakika


Son Dakika

ABD Başkanı Trump'ın resmi sitesi hacklendi: Dünya, başkan tarafından yayılan sahte haberlere doydu Ankara'da doğalgaz patlaması: 3 yaralı Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi TBMM'de kabul edildi! Tarım arazilerini bölenlere hapis cezası var Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz