Hatay'da Kurumlar Vergisi Rekortmeni Fil Filtre Oldu - Son Dakika

Hatay'da Kurumlar Vergisi Rekortmeni Fil Filtre Oldu

10.06.2014 12:39
Hatay'da Kurumlar Vergisi Rekortmeni Fil Filtre Oldu, System.String[]

Hatay'da 2014 yılının Nisan ayında 7 bin 30 mükellef kurumlar vergisi beyanında bulundu.

Hatay'da 2014 yılının Nisan ayında 7 bin 30 mükellef kurumlar vergisi beyanında bulundu. Verilen beyanname sayısında bir önceki döneme göre yüzde 0,49 artış gözlendi. Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, il genelinde 2013 yılı vergilendirme dönemi kurumlar vergisi beyanlarına ilişkin sonuçları açıkladı. Açıklanan sonuçlara göre aynı döneme ilişkin verilen beyannamelerle 462 milyon 334 bin TL matrah beyan edilirken ve bu tutar üzerinden 88 milyon 853 bin TL kurumlar vergisi tahakkuk ettirildi. Beyan edilen matrah toplamı ve tahakkuk eden kurumlar vergisi bir önceki döneme göre sırasıyla yüzde 5,31 ve yüzde 3,91 oranında arttı.

    2013 yılı kurumlar vergisi rekortmenleri arasında ilk sırayı Hatay'da Fil Filtre aldı. Nursan Metalurji Esndüstrisi A.Ş., İnci Bulgur ve Kömür San. Tic. Aş, Antuvan Makzume Ulus. Taşımacılık Ve Tic. Ltd. Şti. ve Progen Tohum AŞ. listede ilk beşte yerlerini aldı.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Hatay'da Kurumlar Vergisi Rekortmeni Fil Filtre Oldu - Son Dakika


Son Dakika

Op.Dr. Furkan Şengöz'den burun estetiği ameliyatının sağlığa 10 önemli faydası Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Azerbaycan ordusu 13 köyü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardı! Aliyev, Berde için intikam yemini etti Boşanmak istemeyen kadın, kocası ve akrabaları tarafından sokak ortasında dövüldü Sağlık çalışanları için siperlik üreten okul müdürü koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Sınav dönemi başlıyor, detaylar netleşti: Herkes okula gidecek, koronalı öğrenci izole ortamda sınava alınacak Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 21 kişi yaşamını yitirdi