Amazon'dan İphone'a Rakip, 6 Kameralı Telefon - Son Dakika

Amazon'dan İphone'a Rakip, 6 Kameralı Telefon

16.04.2014 09:51

6 kameralı akıllı telefon ile neler yapılabilir?

1

Amazon'un üzerinde çalıştığı akıllı telefonuna dair görüntüler geçtiğimiz gün itibarıyla yayınlanmış ve biz de size ilk detaylarıyla birlikte bunları sunmuştuk. İsterseniz tıklayarak göz atabilirsiniz.Kaynak :
2
Bazı yabancı kaynakların "Amazon'dan iPhone'a rakip" olarak nitelendirdikleri bu telefonun henüz ismi ve özellikleri kesinleşmedi. Fotoğraflardan da görüldüğü üzere final tasarımı da henüz görücüye çıkmadı. Ancak 6 kamera unsuru, ister istemez teknolojiseverleri meraklandırıyor. 1, 2, hatta 3 kamera tamam da, peki 6 kamera ne işe yarar diye sorular kafalarda oluşuyordu, ki yeni bir bilgi yayınlandı.
3
Amazon, bu telefonunda 6 kameranın 5 tanesini ön kısımda konumlandırırken bir tanesini de arka kısımda konumlandıracak. Ön taraftaki kameralar telefonun her bir köşesinde konumlandırılırken bunun gözlük gerektirmeyen 3D deneyimleri için kullanıcılacağı bildirilmişti. Biraz daha detayına girdiğimizde, Amazon'un 3. parti üreticilerle görüşerek popüler uygulamalara 3D özellikler ekleme niyetinde olduğunu, ek olarak daha önce görülmemiş düzeyde bir 3 boyutlu kullanıcı arayüzünün hazırlandığını da söyleyebiliriz.

Son Dakika Amazon'dan İphone'a Rakip, 6 Kameralı Telefon - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı
Advertisement