Angelina Jolie'ye Benzemek İçin Sayısız Ameliyat Geçiren İranlı Kadının Son Hali - Son Dakika

Angelina Jolie'ye Benzemek İçin Sayısız Ameliyat Geçiren İranlı Kadının Son Hali

24.07.2018 15:50

Önceki aylarda ünlü oyuncu Angelina Jolie'ye benzemek için birçok estetik ameliyat olduğu iddiası ortaya atılan İranlı blogger Sahar Tabar daha sonra bu iddiaların gerçek olmadığını itiraf etmek zorunda kalmıştı. Tabar'ın yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

1
Geçtiğimiz aylarda Angelina Jolie'ye benzemek için estetik ameliyat dışında makyaj ve photoshop kullandığını itiraf eden Taber'ın son görüntüsünde Jolie'ye benzerliğinden uzak olduğu görüldü.
2
Tabar makyajsız ve photoshopsuz halinin fotoğraflarını paylaştı.

3
Photoshop teknikleriyle de Jolie, benzeri bir görünüm sergileyerek adını duyurmayı başarmıştı. Genç kadın daha sonra kullandığı makyaj teknikleri ve protezlerin yanı sıra Photoshop uygulamaları yardımıyla o tuhaf görüntüleri elde ettiğini anlatmıştı. Gelen tepkilere cevap niteliğinde atağa geçti ve estetik olmaya karar verdi.
4
Tabar'ın yüzünde hiç makyaj olmadan çekilen fotoğrafları büyük beğeni alırken birçok insan, "Neden böyle yapıyorsun, doğal halin gayet güzel" şeklinde yorumlarda bulundu.
5
Tabar'ın son yayınladığı videolarla yeni bir estetik operasyon daha geçirdiği görüldü.
6
Bir kez daha ameliyat masasına yatan Tabar, şimdi de burnunu yaptırmış.
7
8
9
10
11
Sahar Tabar'ın 20 yaşındaki estetiksiz hali...
Sahar Tabarın 20 yaşındaki estetiksiz hali...
12

Son Dakika Angelina Jolie'ye Benzemek İçin Sayısız Ameliyat Geçiren İranlı Kadının Son Hali - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş