Son Dakika Haberleri: Angelina Jolie'ye Benzemek İçin Sayısız Ameliyat Geçiren İranlı Kadının Son Hali

Angelina Jolie'ye Benzemek İçin Sayısız Ameliyat Geçiren İranlı Kadının Son Hali

2 yıl önce

Önceki aylarda ünlü oyuncu Angelina Jolie'ye benzemek için birçok estetik ameliyat olduğu iddiası ortaya atılan İranlı blogger Sahar Tabar daha sonra bu iddiaların gerçek olmadığını itiraf etmek zorunda kalmıştı. Tabar'ın yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

1
Geçtiğimiz aylarda Angelina Jolie'ye benzemek için estetik ameliyat dışında makyaj ve photoshop kullandığını itiraf eden Taber'ın son görüntüsünde Jolie'ye benzerliğinden uzak olduğu görüldü.
2
Tabar makyajsız ve photoshopsuz halinin fotoğraflarını paylaştı.


3
Photoshop teknikleriyle de Jolie, benzeri bir görünüm sergileyerek adını duyurmayı başarmıştı. Genç kadın daha sonra kullandığı makyaj teknikleri ve protezlerin yanı sıra Photoshop uygulamaları yardımıyla o tuhaf görüntüleri elde ettiğini anlatmıştı. Gelen tepkilere cevap niteliğinde atağa geçti ve estetik olmaya karar verdi.
4
Tabar'ın yüzünde hiç makyaj olmadan çekilen fotoğrafları büyük beğeni alırken birçok insan, "Neden böyle yapıyorsun, doğal halin gayet güzel" şeklinde yorumlarda bulundu.
5
Tabar'ın son yayınladığı videolarla yeni bir estetik operasyon daha geçirdiği görüldü.
6
Bir kez daha ameliyat masasına yatan Tabar, şimdi de burnunu yaptırmış.
7
8
9
10
11
Sahar Tabar'ın 20 yaşındaki estetiksiz hali...
Sahar Tabarın 20 yaşındaki estetiksiz hali...
12Haber Yayın Tarihi: 24.07.2018 03:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!